Glory 59: Mohammed Jaraya vs Murtel Groenhart podczas gali w Johan Cruijff Arena, kolejna obrona pasa wagi ciężkiej Verehoevena

Federacja Glory ponownie zorganizuję gale w Amsterdamie. Po gali z numerem 45, która odbyła się 30 września w Sporthallen Zuid, tym razem federacja zawita do Johan Cruijff Arena, na którym to stadionie swoje mecze rozgrywa drużyna piłkarska Ajaxu oraz reprezentacja Holandii.

Wzorem It’s Showtime, Glory zapewne nie będzie próbowała wypełnić całego, ponad 50-tysięcznego obiektu, a skupi się na wyprzedaniu 20-25 tysięcy miejscówek po jednej stronie stadionu.

W walce wieczoru pewny jest występ Rico Verehoevena, który będzie bronić pasa wagi ciężkiej. Nie podano jeszcze nazwiska rywala “Księcia kickboxingu” i miejmy nadzieję że federacja planuje ponowny angaż Barda Hariego. Taka walka na pewno pozytywnie wpłynęła by nie tylko na sprzedaż biletów ale też na oglądalność wydarzenia. Na tej części gali wystąpi też były pretendent do pasa w wadze lekkiej, trenujący w Amsterdamie, Christina Baya.

Z zestawionych już pojedynków najciekawiej zapowiada się walka wieczoru SuperFight Series, w którym Murtel Groenhart zmierzy się z Mohammedem Jaraya. Wszystkie potwierdzone pary, które spotkają się na gali Glory 59 znajdziecie poniżej.

Karta walk:

Prelims

-77 kg: Brahim Kallah (MOR) vs Robbie Hageman (NLD)
-77 kg: Miles Simson (SUR) vs Kevin Hessling (NLD)
-77 kg: Kevin van Heeckeren (NLD) vs Donovan Wisse (SUR)
-70 kg: Stoyan Koprivlenski (BUL) vs Anil Cabri (TUR)

GLORY SuperFight Series

+95 kg: Roel Mannaart (NLD) vs Daniel Skvor (CZE)
-95 kg: Mourad Bouzidi (TUN) vs Michael Duut (NLD)
-77 kg: Murthel Groenhart (NLD) vs Mohammed Jaraya (MOR)

GLORY 59 Amsterdam

-70 kg:  Tyjani Beztati (MOR) vs Christian Baya (ANG)
+95 kg walka o pas mistrzowski: Rico Verhoeven (NLD) vs TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*