Glory All-American Contender Tournament z Polskim akcentem – już 13 maja

Już w najbliższy weekend w Los Angeles odbędzie się galony event amerykańskiego giganta. Na gali z numerem 30 zobaczymy tzw “all-american contender tournament”, który wyłoni jednego z czterech uczestników turnieju eliminacyjnego do walki o pas, który odbędzie się po gali w Amsterdamie (Glory 31). Zwycięzca drugiego turnieju zmierzy się Niekym Holzkenem.

W pierwszej parze półfinalistów zmierzą się ze sobą Casey Greene (5-5, 2 KO), który startuje także w kategorii średniej, oraz Richard Abraham. Ten drugi zaskarbił sobie sympatię włodarzy Glory świetną walką z naszym rodakiem Pawłem Jędrzejczykiem podczas gali w Chicago.  Nagranie walki znajdziecie tu.

Po drugiej stronie drabinki spotkają się Francois Ambang, bardzo doświadczony zawodnik z rekordem 14-5 oraz Daniel Morales. Ten drugi jest podopiecznym Łukasza Banacha, którego sylwetkę przedstawiliśmy Wam w tym artykule.

Głównym daniem gali będzie pojedynek Kanadyjczyka Simona Marcusa z pochodzącym z USA Dusinem Jacoby, a stawką tej walki będzie pas mistrzowski organizacji. Walką wieczoru karty wstępnej będzie pojedynek Joe Schillinga z Jasonem Wilnisem i jest to zestawienie, na które czekam chyba najbardziej jeśli chodzi o gale z numerem 30.

W Los Angeles odbędzie się tez pierwsza w historii organizacji walka kobiet. Tiffany van Soest zmierzy się z pochodząca z Maroko Esmą Hasshass.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*