GLORY: Badr Hari vs Rico Verehoeven II odbędzie się 21 grudnia w Arnhem

Rewanżowe starcie pomiędzy Rico Verehoevenem, a Badrem Harim odbędzie się 21 grudnia w Holandii. W Arnhem odbędzie się Glory Collision II Unfinished Business.

Do pierwszego starcia pomiędzy mistrzem Glory, a uważanym za jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie, doszło w grudniu 2016 toku w Oberhausen. W tamtej walce Badr musiał uznać wyższość Rico, a pojedynek zakończyła kontuzja ręki Marokańczyka w drugiej rundzie.

Verehoeven zamelduje się w ringu po raz pierwszy od września 2018 roku, kiedy pokonał Guto Inocente na gali Glory 59. Była to ósma skuteczna obrona pasa mistrzowskiego holenderskiej organizacji.

Hari powraca po jeszcze dłuższej przerwie oraz zawieszeniu za doping. Jego wygrana walka z marca 2018, w której pokonał Hesdeya Gergesa, uznana została za nieodbytą z uwagi na wpadkę dopingową Marokańczyka. Zawieszenie kończy się dokładnie 7 grudnia.

Wyglądana to, że pretendent #1 Jamal Ben Saddik, który wygrał 8-osobowy turniej wagi ciężkiej, będzie musiał poczekać jeszcze na swoją kolej w walce o pas mistrzowski. Ben Saddik w wywiadzie udzielonym De Telegraaf powiedział, że jeśli Hari dostanie walkę o pas przed nim, opuści szeregi organizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*