Glory SuperFight Series 54: Dawid Blaszke weźmie udział w turnieju w wadze do 77 kg podczas gali w Birmingham

Po pięciu latach od gali w Londynie organizacja Glory powraca na wyspy. Tym razem ring zostanie ustawiony w mieście Birmingham przy okazji 54 gali organizacji. Gala odbędzie się 2 czerwca w Genting Arena. O numerowanej gali Glory 54 pisaliśmy tu.

Tradycyjnie gala została podzielona na dwie części i to właśnie na SuperFight Series zobaczymy w ringu mieszkającego i trenującego w Irlandii polskiego zawodnika Dawida Blaszke.

Podczas gali w Birmingham zostaną rozegrane jedynie półfinały turnieju w wadze do 77 kg. Zwycięzcy tych walk zmierzą się ze sobą podczas jednej z przyszłych tegorocznych gal.

W pierwszym półfinale zmierzą się ze sobą zwycięzca turnieju Road to GLORY UK Jamie Bates oraz Mistrz UK federacji ISKA Tommy “K.O.” King.

Drugą parę półfinałową stworzą Brytyjczyk z Leicesteru Mark Timms oraz uważany obecnie za jednego z najlepszych zawodników w Irlandii, zdobywca mistrzowskiego pasa ISKA w wadze do 77 kg Dawid Blaszke. Pochodzący z Bielska-Białej zawodnik w ubiegłym roku stoczył sześć walk i wszystkie wygrał przed czasem.

Poza wspomnianą czwórką na gali SuperFight Series wystąpią także Christian Baya, który zmierzy się z powracającym na ścieżkę zwycięstw Joshem Jaunceyem. Etatowy uczestnik gal w Chicago Richard Abraham zmierzy się z Adamem Hadfieldem, a Marat Grigorian, którego brat będzie bronił pasa mistrzowskiego w drugiej części gali, skrzyżuje rękawice z Liu Xu.

W walce wieczoru tej części karty Danyo Ilunga zmierzy się z Fraserem Weightmanem.

Pełną kartę walk gali Glory SuperFightSeries, na której znajduje się sześć walk znajdziecie poniżej.

GLORY 54 SuperFight Series

  • -95 kg: Danyo Ilunga vs Fraser Weightman
  • -70 kg: Christian Baya vs Josh Jauncey
  • -77 kg: Richard Abraham vs Adam Hadfield
  • -70 kg: Marat Grigorian vs Liu Xu
  • -77 kg #2 półfinał turnieju: Mark Timms vs Dawid Blaszke
  • -77 kg #1 półfinał turnieju: Jamie Bates vs Tommie King

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*