Granda PRO 5 “Draka” Pawlak lepszy od Kreta, Steć z kolejnym zwycięstwem

W warszawskim w obiekcie Legia Fight Club odbyła się piąta edycja gali Grandy PRO, która dała kibicom osiem walk w K-1 i MMA.

W walce wieczoru na zasadach MMA Krystian Kaszubowski pokonał Grzegorza Saneckiego przez poddanie już w pierwszej rundzie starcia. W pozostałych walkach na zasadach MMA Sylwester Miller pokonał Sławomira Szczepańskiego, Arkadiusz Jędraczka okazał się lepszy od Bartka Szewczyka, a Maciej Roszkowski poddał Bartłomieja Niewęgłowskiego.

W pojedynkach na zasadach K-1 tylko jedna walka odbyła się w formula pro-am. Był to pojedynek pomiędzy Danikiem Buką i Patrykiem Fydą. Reprezentujący warszawską Gorilę Buka zwyciężył niejednogłośnie na punkty. Klubowy kolega Buki Grzegorz Steć pokonał na punkty mocnego Norberta Joba z Noweg Sącza. W jedynym pojedynku na zasadach K-1, który zakończył się przed czasem, Lukasz Lipniacki pokonał przez KO w pierwszej rundzie Wiktora Waszczuka.

Reprezentujący warszawską Garudę Kamil Pawlak pokonał na punkty Marcina Kreta, który w ostatnim czasie przeniósł się z Wrocławia do Uniq Fight Club.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*