Granda PRO 6 Fight Club: Arkadiusz Wrzosek vs Pavel Voronin – już 28 kwietnia w Warszawie

Szósta edycja Grandy PRO odbędzie się 28 kwietnia w warszawskiej hali Ursynów. Organizowane przez Legia Fight Club wydarzenie od początku dzielone jest na walki K-1 i MMA i tak samo będzie w przypadku szóstej edycji.

Głównymi aktorami wydarzenia będą Arkadiusz Wrzosek i Kamil Pawlak. Na karcie walk znalazło się też miejsce na pojedynek kobiet, w którym zobaczymy Aleksandrę Rolę. W walkach MMA wystąpią między innymi Sylwester Miller i Grzegorz Sanecki, a także Mateusz Łazowski, który ma już za sobą debiut na gali FEN. Na gali nie wystąpi Radosław Paczuski, który doznał kontuzji w walce o pas mistrzowski federacji FEN.

Arkadiusz Wrzosek na gali Granda PRO 6 zmierzy się z bardzo doświadczonym Pavlem Voroninem, który wspomniane doświadczenie zdobywał walczą na galach King of Kings, Superkombat, Thai Boxe Mania, czy sygnowanych przez markę Venum galach Victory. Pavel Voronin występował na ubiegłorocznych The World Games we Wrocławiu, gdzie zdobył brązowy medal.

Arkadiusz Wrzosek na ostatniej gali FEN: Next Level obronił pas mistrzowski, zamykając trylogię z Arturem Bizewskim pokonując go na punkty. Reprezentujący warszawską Copacabanę zawodnik legitymuje się zawodowym rekordem 9-4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*