Grupa Energa partnerem FEN

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła współprace z nowym, poważnym sponsorem, który wkracza do środowiska sportów walki. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem prasowym federacji.

Z wielką dumą informujemy, że sponsorem gali Fight Exclusive Night 20 “Next Level” została Grupa Energa. Cieszymy się, że koncern o tak wielkiej renomie chce przyczynić się do rozwoju MMA i K-1 w Polsce. To ważny moment dla naszej federacji. Walczymy razem o polskie sporty walki!

Energa jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jedną z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Nasza podstawowa działalność obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Podmiotem dominującym w Grupie jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 20) oraz w skład  indeksów spółek odpowiedzialnych społecznie: RESPECT Index i FTSE4Good Emerging.

Jesteśmy przekonani, że z takim partnerem nasza federacja wejdzie na sam szczyt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*