Gumienna, Bizewski, Wrzosek wygyrwają, rewelacyjny Daschke – skróty walk K-1 z gali FEN 13

fot. Dawid Szulc/FEN

Na gali FEN 13 odbyło się kilka pojedynków na zasadach K-1. Na karcie wstępnej Jakub Rajewski pokonał bardzo szybko, bo przez KO już w pierwszej rundzie, Filipa Sadowskiego.

Kolejne cztery pojedynki na zasadach K-1 odbyły się w ramach karty głównej. Jarosław Daschke pokonał w świetnym stylu Marcina Stopkę z Fight House Nowy Sącz. Podopieczny Rafała Dudka stanął przed Jarkiem w życiowej formie i szacunek dla obydwu zawodników za to, że dali publiczności świetny pojedynek. Moim zdaniem najlepsza walka gali.

W walce Arka Wrzoska z Kryspinem Kalskim sędziowie potrzebowali dodatkowej rundy aby wyłonić zwycięzce. Ostatecznie to zawodnik z Warszawy uniósł rękę w geście zwycięstwa.

Róża Gumienna, #2 rankingu P4P kobiet, pokonała Kamilę Bałandę, tym samym potwierdzając swoją przewagę nad zawodniczką z Gdańska z ringów amatorskich.

Marcin Szreder z warszawskiej Palestry musiał uznać wyższość Artura Bizewskiego, który od początku walki odważnie zaatakował i udało mu się poważnie zagrozić Szrederowi już w pierwszej rundzie.

Poniżej prezentujemy skróty wszystkich pojedynków na zasadach K-1.

Wyniki walk K-1:

  • -70 kg: Jakub Rajewski pok. Filipa Sadowskiego KO
  • -70 kg: Jarosław Daschke pok. Marcina Stopkę
  • -65 kg: Róża Gumienna pok. Kamilę Bałandę
  • -98 kg: Artur Bizewski pok. Marcina Szredera
  • +93 kg: Arkadiusz Wrzosek pok. Kryspina Kalskiego

[gap height=”20″]

[gap height=”20″]

 

[gap height=”20″]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*