HFO: Extreme Hobby oficjalnym partnerem odzieżowym federacji [informacja prasowa]

Współpraca HFO i polskiej firmy odzieżowej Extreme Hobby zostanie zainaugurowana przy okazji gali HFO: Nowe Rozdanie, która odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu. Będzie to jednocześnie pierwsza gala HFO transmitowana przez TVP Sport.

Marka Extreme Hobby obecna jest w środowisku sportów walki od lat. Jest między innymi partnerem strategicznym portalu Mmarocks oraz współpracuje z wieloma federacjami w kraju.  Extreme Hobby to nie tylko odzież do sportów walki ale również tzw. streetwear. To ubrania, które łączą wyjątkową trwałość z unikalnym, odważnym wzornictwem.

Postawiliśmy sobie cele na ten rok i konsekwentnie je realizujemy. Doszliśmy do porozumienia z dużą telewizją, teraz czas na poważnego partnera odzieżowego. Extreme Hobby to poważny gracz na rynku, a my tylko z takimi chcemy współpracować – mówi, nie kryjący zadowolenia ze współpracy, prezes HFO Jerzy Dąbrowa.

Gala HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu. Niedługo ruszy sprzedaż biletów na wydarzenie. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na: