HFO Nowe Rozdanie: “Jakość oprawy, karty walk i całej otoczki związanej z promocją to jest coś czym chcemy się wyróżniać.” – Trailer gali

Kickboxing to jeden z najbardziej efektownych sportów walki przede wszystkim ze względu na nokauty. Na dotychczasowych edycjach gal HFO aż 80 % walk kończyło się przed czasem. HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu, a w ringu obok doświadczonych zawodników, staną też debiutanci.

– Dla mnie w biznesie najważniejsza jest jakość i nie mam zamiaru odpuszczać tej zasady przy okazji gal HFO. Jakość oprawy, karty walk i całej otoczki związanej z promocją to jest coś czym chcemy się wyróżniać. Wychodzimy z założenia, że tylko łącząc wysoki poziom sportowy i efektowną oprawę, uda nam się osiągnąć zamierzony sukces. – mówi prezes HFO Jerzy Dąbrowa–Trailer będzie inny do każdej gali, za każdym razem będziemy szukali pomysłu związanego z miejscem, w którym gala się odbywa. – dodaje.  

– Karta walk na Nowe Rozdanie w pewnym sensie oddaje ducha podtytułu gali. HFO wchodzi na nowy poziom, zrywa całkowicie z lokalnym sznytem i bazując po części na wypracowanych nazwiskach udało nam się stworzyć bardzo ciekawą mieszankę, która na pewno zadowoli kibiców. Mamy tu młodych zawodników obok bardzo doświadczonych, a w walce wieczoru pojedynek o najwyższy laur – tytuł Mistrza Świata ISKA. Bardzo cieszy mnie też współpraca z ligami takimi jak NITUS Euroliga czy Warszawska Granda na Pięści i Giry. Od zawsze uważałem takie miejsca za kopalnie talentów i już 18 maja będzie okazja się o tym przekonać! – mówi na temat karty walk Łukasz Czarnowski, dyrektor sportowy HFO.

Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.

Walka o pas Mistrza Świata ISKA

  • -78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs Rodrigo Mineiro (Brazylia)

Co-main event:

  • -81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)

Karta główna (kolejność walk może ulec zmianie):

  • -81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs TBA
  • -81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wikto Waszczuk (Red Lion Club)
  • -75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
  • -85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
  • -65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs Ivan Hatala (Fire Gym/Słowacja)
  • -95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs Daniel Szych (Fight Gym Lublin)
  • -32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
  • -85 kg: Rafał Smalarz (Spartan Jasło) vs Damian Bałuc (NKSW Hoły Team)

HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Bilety: bilety-hfo.pl

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na: