Igor Kołacin vs Wendell Roche na Narodowej Gali Boksu – już 25 maja w Warszawie

Igor Kołacin, trener warszawskiego klubu Copacabana, wystąpi na Narodowej Gali Boksu organizowanej przez Marcina Najmana. Kołacin zmierzy się w ringu z pochodzącym z Curacao Wendellem Roche.

Wendell Roche to 46-letni weteran K-1, który ma na swoim koncie 74 zawodowe pojedynki. Walczył między innymi na galach Enfusion, Superkombat czy It’s Showtime. W przeszłości występował już w Polsce. W 2014 roku na gali Noc Góralskich Wojowników przegrał przed czasem z Frankym Pawlakiem.

Igor Kołacin to główny trener warszawskiej Copacabany. Swoją ostatnią walkę w K-1, która była ogłoszona jako pożegnanie z zawodowym ringiem, stoczył w 2016 roku na gali FEN 11 na Torwarze. Pokonał wtedy Krzysztofa Pietraszka, który na ostatnią chwilę zastąpił Ukraińca Konstantina Shony. Kołacin w przeszłości zdobywał tytuły między innymi zawodowego mistrza Europy Sanda czy puchar świata w Karate.

Narodowa Gala Boksu odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 25 maja. Jeszcze nie podano szczegółów odnośnie transmisji wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*