II Gala Boksu i K1 w Pile – Jerzy Wroński na karcie walk

Informacja prasowa:

Już za nieco ponad miesiąc bo 22 października w Pile odbędzie się II Gala Boksu i K1. Pierwsza edycja gali, która odbyła się we wrześniu ubiegłego roku cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców. Trybuny hali przy ulicy Bydgoskiej wypełniły się do ostatniego miejsca! Tym razem organizatorzy postanowili zorganizować imprezę w dużo większej hali przy ulicy Żeromskiego.

Organizator czyli klub Sporty Walki Piła od kilku dni odkrywa karty i przedstawia kolejnych zawodników których będzie można zobaczyć na pilskim ringu. Nie zabraknie oczywiście miejscowych zawodników. W walkach K1 wystąpią między innymi dobrze znany pilskiej widowni Adam Haraf, Jakub Szymanowski czy Daniel Brygier z klubu Sporty Walki Piła oraz Arkadiusz Ulatowski reprezentujący GŁD Piła.

W walkach bokserskich zobaczymy Krystiana Romela i Mikołaja Toberę, obaj to ubiegłoroczni medaliści Mistrzost Polski juniorów. Po kilku latach nieobecności do Pily wraca także Dawid Michelus. Wychowanek pilskiego Sokoła reprezentuje obecnie Kontrę Elbląg. Najbardziej oczekwianym zawodnikiem jest jednak Jerzy Juras Wroński. Zawodnik Palestry Warszawa to Dziewięciokrotny Mistrz Polski w kickboxingu i multimedalista Mistrzostw Świata w kickboxingu. Kilka miesięcy temu przeprowadził w Pile seminarium z kick boxingu a teraz wystąpi w walce K1.

Bilety w cenie 25 zł na trybunę i 35 zł na miejsca przy ringu już w sprzedaży w kilku punktach:

  • Piła Kolejowy Sklep Sportowy ul.Buczka
  • Chodzież Kino Noteć ul.Strzelecka
  • Wałcz klub Korona Wałcz
  • Złotów klub Spider Złotów.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Piły Pan Piotr Głowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*