Ile kosztuje artykuł promujący galę na Madfight24.com ?

Często otrzymujemy pytania w stylu:

[quote]

Dzień dobry, organizuję wydarzenie dnia Y w mieście X i chciałbym prosić o umieszczenie na Państwa portalu informacji o gali. Przesyłam plakat i rozpiskę, a także informację prasową. Proszę o informację zwrotną dotyczącą kosztów takowej promocji

Organizator XYZ

[/quote]

Często też w rozmowach telefonicznych z trenerami, zawodnikami, organizatorami padają pytania o “składki“, “koszty artykułu” i tym podobne rzeczy. Chciałbym tym artykułem jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania i ustrzec się podobnych w przyszłości.

Otóż portal Madfight24.com powstał dla zawodników. Powstał by promować ten ciągle niszowy sport jakim jest kickboxing, a z uwagi na naturalne przenikanie się płaszczyzn – także Muay Thai. Dla zawodników, czyli by promować ich osoby, pomagać im zdobyć popularność, a co za tym idzie kolejne angaże na galach, stypendia sportowe czy choćby uznanie w oczach niewiast (kto za czym goni).

Po drugiej stronie są kibice tych sportów, ale oni są poniekąd powiązani za zawodnikami. Na nich też bardzo nam zależy, szczególnie na zdobywaniu nowych dla naszych ukochanych sportów walki, przede wszystkim przez pokazanie ludziom jak świetni ludzie trenują KB i MT oraz ile serca zostawiają na sali.

Artykuły na portalu nigdy nie były i nie będą płatną platformą promocji miejsc, osób i wydarzeń. Oczywiście nie piszemy o wszystkich galach, ale to wynika bardziej z braku czasu niż chęci. Jeśli organizator podeśle na naszego maila prasówkę i choć szczątkowe informacje na temat gali – zawsze chętnie wrzucimy. Jeśli zawodnik chce pochwalić się na naszym portalu osiągnięciem – nawet maturą zdaną na piątkę – zapraszamy do kontaktu. Jeśli klub chce ogłosić, że organizuje seminarium, obóz lub zmienia lokalizację – również prosimy o maila.

Piszemy więcej o wydarzeniach, o których mamy więcej informacji i łatwiejszy do nich dostęp. Szokujące jest to, że czasem trzeba ciągnąć zawodników za język, prosić się (i jeszcze przypominać i czekać) o zdjęcia z wydarzeń, walk lub wyjazdów. Nam zależy na Waszej promocji choć nie powinno 🙂 Nie no żart – powinno, bo po to tu jesteśmy. Prośba tylko o współpracę.

W związku z tym, że nasz portal odwiedza coraz większa liczba UU (unique users – unikatowi użytkownicy) dziennie Madfight24.com staje się naturalną powierzchnią reklamową dla branży. Jeśli ktoś będzie zainteresowany typowo komercyjna promocją (bannery w różnych częściach portalu) to także nikomu nie odmówimy (chyba, że to będzie w sprzeczności z dobrym smakiem 🙂 ).

Chcemy pisać jak najwięcej, o jak największej ilości wydarzeń, zawodników, zawodów, sukcesów… Jednak brakuje nam na to czasu. Naszymi źródłami utrzymania są etaty, które niekoniecznie zamykają się w 8 godzinach, więc prosimy Was drodzy zawodnicy, promotorzy, organizatorzy o pomoc. Adres mailowy redakcja@vps358391.ovh.net przyjmie każde info 🙂

Pozdrawiamy

Łukasz & Michał & Łukasz czyli Madfight24.com

13087693_1727240707515058_3104448044056623317_n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*