IMBIRIADA FIGHTERS NIGHT 4 – wyniki na żywo

O godzinie 20 w Ożarowie Mazowieckim rozpocznie się gala IMBIRIADA Fighters Night 4. Właśnie trwają przedwalki, główna karta rusza o 20:00.

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

 

Karta główna:

Hubert Ulikowski pok. Krzysztofa Kucharzyka jednogłośną decyzją sędziów.

Walka była dość wyrównana, zawodnicy na zmianę zdobywali i tracili przewagę.

Mateusz Rycerski pok. Dawida Świerczyńskiego przez RSC w 1 rundzie.

Walka zakończyła się w przerwie po pierwszej rundzie. Dawid Świerczyński nie wyszedł do swojego przeciwnika z powodu urazu stopy. Mateusz Rycerski zwycięża przez RSC.

Jarosław Zawodni pok. Patryka Proszka decyzją sędziów 3:0

Pierwsze dwie rundy bardzo wyrównane z lekkim wskazaniem na Zawodniego. Obaj zawodnicy imponują nieustępliwością, a sama walka jest bardzo emocjonująca. Trzecia runda także bardzo wyrównana. Ostatecznie decyzją sędziów zwycięża Jarosław Zawodni z KO Gym Świebodzice.

Arkadiusz Kaszuba pok. Przemysława Ziemnickiego decyzją sędziów 3:0

Walka weterana Przemka Ziemnickiego z świeżo upieczonym seniorem Arkiem Kaszubą zakończyła się po trzech rundach werdyktem sędziowskim. Na punkty zwyciężył Arkadiusz Kaszuba.

Iwona Nieroda pok. Oksane Romanovą decyzją sędziów 3:0

Iwona od początku do końca walki kontrolowała przebieg wydarzeń w ringu. Ukrainka zakończyła walkę z potwornie rozbitą przednią nogą. Iwona Nieroda zwycięża jednogłośnie na punkty.

Michał Turyński pok. Radovana Kulle decyzją sędziów 3:0

Walka ze Słowakiem była pierwszą zawodową walką Turyńskiego od występu na gali KOK w Gdańsku. Po 3 rundach jednogłośnie na punkty zwycięża Michał Turyński.

Dawid Kasperski pok. Tudora Turcana przez KO w 2 rundzie

Walka zakończyła się przez nokaut po bardzo mocnym kopnięciu okrężnym na korpus.

Wojciech Kosowski pok. Mucahita Kulata  przez KO w 2 rundzie

Pierwsza runda była dość wyrównana, jednak Kosowski wyróżniał się mocnymi kopnięciami na tułów rywala. Druga runda to ju z dominacja zawodnika Palestry, zakończona kolanem, po którym Kulat nie podniósł się już z desek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*