Irek Kuśka vs Martynas Danius na KOK 45 WORLD SERIES w Kownie – już 23 września

fot. fotosm/fea.md

Młody i dynamicznie rozwijający się Ireneusz Kuśka wystąpi na gali King of Kings w Kownie. Gala odbędzie się 23 września w Zalgirio Arena. Polak zmierzy się z byłym pretendentem do mistrzowskiego pasa organizacji KOK Martynasem Daniusem.

Ireneusz Kuśka trenuje w klubie Absorbio Gym w Rybniku. Ten dwudziestolatek w Kownie stoczy swoją 5 zawodową walkę. Jego dotychczasowy rekord to 2 zwycięstwa i dwie porażki. Wygrywał między innymi na trzeciej edycji HFO, a ostatnią porażkę zanotował z rąk bardzo doświadczonego Petera Barana na gali Ministry of Fight.

Martynas Danius to jeden z najbardziej utalentowanych litewskich zawodników oraz jeden z najlepszych w organizacji KOK w kategorii -65 kg. Podczas czerwcowej gali KOK Summer Edition w swojej rodzinnej Kłajpedzie zwyciężył w czteroosobowym turnieju w finale pokonując rodaka Igora Osinina.

Gala KOK 45 odbędzie się 23 września w Kownie i będzie częściowo transmitowana na kanale Fightbox. Walka Kuśki będzie częścią karty głównej drugiej części eventu, która prawdopodobnie będzie transmitowana w internecie w systemie PPV.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*