IV Warszawski Turniej Muay Thai – podsumowanie

Poniżej krótkie podsumowanie minionych warszawskich zawodów. Źródło: PZMT

23 stycznia 2016 roku, w hali CrossFit Ursus na ul. Gierdziejewskiego 5 odbył VI Warszawski Turniej Muaythai. Do turnieju zgłosiło się 17 klubów z całej Polski.

Zdj.

 

Rejestracja i ważenie zawodników rozpoczęło i zakończyło się punktualnie, a walki zaczęły się o godz. 12.00.

Zdj.1

 

W rywalizacji uczestniczyli mężczyźni i kobiety w kategoriach juniorów i seniorów. Walki odbywały się na poziomie Turnieju Pierwszych Walk (od 0 do 3 walk) i Ligi (powyżej 3 walk).  Odbyło się 21 pojedynków. Wszystkie były zacięte i emocjonujące.  Niektórzy zawodnicy zostali wyróżnieni za postawę w walce Jan Chłapka i zachowanie Fair Play Arkadiusz Zarzycki. Podczas turnieju dyżur medyczny pełnili ratownicy medyczni firmy FALCK. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem klubów z całej Polski i na stałe wpisał się w kalendarz imprez Polskiego Związku Muaythai.

ZDJ.2

Dziękujey w szczególności organizatorowi Maciejowi Skupińskiemu, trenerom, zawodnikom, sędziom i wszystkim którzy byli zaangażowani w organizację VI Warszawskiego Turnieju Muaythai. Dziękujemy w imieniu Macieja Skupińskiego także sponsorom bez których ten wspaniały turniej by się nie odbył tj. RCI, Synopticon Investment i Kamikaze-produkcja za ufundowanie nagród dla zwycięzców i uczestników, No Limit  CrossFit Ursus za pomoc w organizacji.

Zdj.4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*