Iwona Nieroda ambasadorką Under Armour – artykuł na ELLE.PL

Iwona Nieroda od kilka lat związana jest z marką Under Armour - producentem odzieży sportowej. Jako ambasadorka marki Nieroda weźmie udział w specjalnym treningu, który organizuje magazyn ELLE. Niżej tekst artykułu, który możecie znaleźć na portalu ELLE.PL

fot. elle.pl

Kim są ambasadorki Under Armour Polska? Czym mogą nas zmotywować do działania? Postanowiłyśmy poznać sportsmenki, które na co dzień prowadzą zwykłe życie, lecz nie przestają motywować innych. To prawdziwe “kobiety nowej ery“, nie bojące się stawać oko w oko z wyzwaniem. Potrafią odnaleźć się w każdej roli – matki, żony, businesswoman. A przede wszystkim być sobą. Co im w tym pomaga? Sport!

Polskie ambasadorki Under Armour

Zapytałyśmy ambasadorki Under Armour o to, jakie siły według nich drzemią w płci żeńskiej i kim jest “kobieta nowej ery”. Jeśli wasze treningi nie przynoszą efektów lub nie wiecie, jak zabrać się za ćwiczenia, koniecznie skorzystajcie z porad dziewczyn dla początkujących w sporcie!

Iwona Nieroda ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie w dziedzinie kickboxingu. Jako mała dziewczynka marzyła o tym, by coś znaczyć w życiu, by dokonać czegoś wielkiego, by osiągać sukcesy i coś po sobie zostawić. Udało jej się to dzięki wytrwałości i obecnemu trenerowi, Jerzemu Pilarzowi.

Siłą kobiet jest ich niesamowity umysł. Mamy silny charakter, ogromną siłę woli, nieskończoną nadzieję i wrażliwość. To wszystko razem daje nam prawdziwą moc.

Kobieta nowej ery to kobieta silna, niezależna, twardo stąpająca po ziemi, wiedząca dokładnie czego chce od życia.

Rady dla początkujących sportowców: systematyczność, a nie sezonowość. Rozgrzewka – zawsze! Zwracanie uwagi na jakość wykonywanych ćwiczeń, a nie ilość powtórzeń. Pracowanie nad pełnym zakresem ruchu we wszystkich ćwiczeniach. Trenowanie całego ciała, a nie wybranych partii oraz…dźwiganie ciężarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*