Iwona Nieroda vs Aneta Kopeć na Angels of Glory już 24 czerwca w Kielcach

Na gali Angels of Glory, podczas której zobaczymy walki członków zawodowego teamu AOG odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadająca się walka pań. W kategorii wagowej do 56 kg zmierza się ze sobą doświadczona Iwona Nieroda i bardzo ambitna Aneta Kopeć.

Iwony Nierody nie trzeba przedstawiać osobom śledzącym kickboxing w Polsce. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata, a także niepokonana na zawodowym ringu zawodniczka zdążyła już wyrobić sobie nazwisko. Ostatnie walki toczyła na galach organizacji FEN ale jak widać nie związała się z wrocławską organizacją ekskluzywnym kontraktem.

Aneta Kopeć to z kolei zawodniczka, która w ostatnich dniach “wypłynęła” na szerokie wody polskiego kickboxingu pokonując na MP K-1 faworyzowaną Patrycję Krawczyk. Zawodniczka z Sanoka mimo, że ostatecznie zajęła 3 miejsce w swojej kategorii, w walce z Krawczyk pokazała, że ma ogromny potencjał i nie boi się wyzwań. Będzie to zawodowy debiut reprezentantki Samuraja Sanok i trzeba przyznać, że wyżej w Polsce poprzeczki zawiesić sobie nie mogła.

Gala Angels Of Glory odbędzie się 24 czerwca w hotelu Bińkowski w Kielcach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*