Iwona Nieroda wystąpi na gali Spartan Fight 5 w Katowicach – już 10 września

Iwona Nieroda (#1 w rankingu kobiet) wystąpi na najbliższej gali Spartan Fight, która odbędzie się 10 września w katowickim Spodku. Dla Nierody będzie to kolejny start po czerwcowym triumfie nad Aneta Kopeć na gali Angels of Glory. Reprezentantka Polski Low Kick nadal jest niepokonana na zawodowym ringu. Nazwisko przeciwniczki nie zostało jeszcze ogłoszone.

Organizacja Spartan Fight zyskuje renomę tej, która “psuje rynek” zawodowych walk MMA i K-1 w Polsce, ale jest to opinia innych promotorów, oparta na informacjach o wysokości wypłat dla zawodników, więc można interpretować to zgoła odmiennie. 🙂 Oby więcej takich psujących organizacji.

W Katowicach, na zasadach K-1, wystąpi także Michał Królik.

Treść komunikatu organizacji Spartan Fight:

Na gali Spartan Fight 5 nie może zabraknąć pięknych kobiet i to nie tylko na trybunach, ale i w oktagonie. Iwona Nieroda wystąpi na gali w Spodku w pojedynku K-1 w kategorii 56kg. Nieroda to Polska zawodniczka Kickboxingu i K-1 Rules, Amatorska (2008, 2011, 2015) i Zawodowa (2013, 2014) Mistrzyni Świata Seniorów w Kickboxingu WAKO (World Association of Kickboxing Organizations), Amatorska Mistrzyni Europy, multimedalistka Mistrzostw Polski w Kickboxingu Low Kick i K-1 Rules, zawodowa Mistrzyni Polski, na co dzień trenuje w UKS Diament Pstrągowa. Jest niepokonana w 9 zawodowych walkach, poza tym ma na koncie 159 walk amatorskich. Wkrótce ogłosimy nazwisko jej przeciwniczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*