Jacek Olkuski vs Aleksandr Prepelita na gali King of Kings Eagles Series 2015 w Kiszyniowie

0
202

Ostatnia w 2015 roku gala organizacji KOK odbędzie się w mołdawskim Kiszyniowie. podczas wydarzenia zobaczymy dwóch zawodników z Polski – Jacka Olkuskiego i Tomasza Kowalskiego. Gala zaplanowana jest na 19 grudnia. Będzie transmitowana na kanałach Fightbox i Eurosport.

Miejscowy organizator gali, czyli mołdawska federacja FEA, potwierdziła własnie starcie Jacek Olkuski vs Aleksandr Prepelita, które będzie jedną z walk dodatkowych pierwszej części gali – KOK Eagles Series. Jak dotąd stoczył trzy zawodowe walki,  z czego jedna zakończył zwycięstwem.  Ma 25 lat i mierzy 176 cm. Walka w Mołdawii odbędzie się w kategorii lekkiej, czyli do 71 kg.

Jacek Olkuski to wychowanek warszawskiego klubu Garuda Muay Thai Gym (GMTG). Trenuje pod okiem blisko współpracującego z organizacją KOK Dmitrija Kartela.

Aleksandr Prepelita swoje dwie ostatnie walki na galach KOK, a jednocześnie dwie pierwsze zawodowe walki, zakończył zwycięstwami, w tym jedną przez KO. Na ostatniej gali w Kiszyniowie pokonał przez werdykt klubowego kolegę Jacka- Dawida Mirkowskiego. Nagranie walki najdziecie tu.

Podczas gali zobaczymy także takich zawodników jak Pavel Zhuravlev, Constantin Tutu czy Igor Lyapin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*