Jan Lodzik kontra Mateusz Rajewski o pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge – już 31 marca

Źródło: informacja prasowa

Fani sportów walki odliczają już dni do fantastycznie zapowiadającej się gali DSF Kickboxing Challenge 9, która 31 marca odbędzie się w Hali Koło w Warszawie. Podczas oficjalnego treningu medialnego w Wola Parku organizatorzy odsłonili kolejną walkę o prestiżowy pas Federacji DSF. O miano mistrza w kategorii do 65 kilogramów powalczą dobrze znani kibicom Jan Lodzik oraz Mateusz Rajewski.

Nie będzie to ich pierwsze spotkanie w pojedynku kickbokserskim. 12 czerwca 2015 roku na gali we Włocławku Lodzik i Rajewski stoczyli pasjonującą i szalenie zaciętą bitwę, w której jednogłośne zwycięstwo odniósł ten pierwszy. Czy tym razem będzie podobnie?

„Dawno nie czułem się przed walką tak jak teraz. Chcę wyjść i pokazać, z czego słynie Rajewski Team. Zamierzam zaprezentować się jak najlepiej, pokazując piękno kickboxingu od naszej strony” – mówi pałający chęcią rewanżu Mateusz Rajewski.

Skrót I walki Lodzik-Rajewski: https://www.facebook.com/DSFKickboxingChallenge/videos/761723240667579/

 „W przyszły piątek pas będzie należał do mnie” – zapowiada pewny swoich umiejętności Jan Lodzik. W ostatnim występie, na gali DSF Kickboxing Challenge: Najlepsi z Najlepszych efektownie walczący „Iron” brutalnie rozprawił się ze swoim przeciwnikiem po uderzeniu na wątrobę.

Na DSF Kickboxing Challenge 9 zobaczymy w akcji aż sześciu Mistrzów Świata. Stawką walki wieczoru Kamil Ruta kontra Paweł Gierzyński będą dwa pasy: mistrza Federacji DSF oraz zawodowego mistrza Polski w wadze do 81 kilogramów. Wcześniej kibice będą się pasjonować rewanżowym meczem kickbokserskim Polska kontra Niemcy. W lipcu ubiegłego roku w Ząbkach biało-czerwoni po pasjonującym widowisku zwyciężyli 3:2.

Bilety do nabycia na TIKETTO.PL, na DSFCHALLENGE.COM oraz w klubach u zawodników. Zapraszamy do udostępniania informacji oraz kontaktu z rzecznikiem prasowym!

DSF Kickboxing Challenge 9 odbędzie się 31 marca w Hali Sportowej Koło w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Transmisja gali w nSport+, na platformie NC+. Wstępna karta walk będzie do obejrzenia w Internecie na oficjalnym profilu federacji na Facebooku. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.dsfchallenge.com oraz naszych serwisów społecznościowych: facebook, instagram, twitter oraz youtube.  Zapraszamy!

Pierwszy pojedynek Lodzik vs Rajewski:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*