Jan Lodzik vs Mateusz Rajewski na DSF Kickboxing Challenge

Organizacja DSF, właściciel marki DSF Kickboxing Challenge, przygotowała kolejne ciekawie zapowiadające się zestawienie na swoją galę we Włocławku. Pośród walk rankingowych rozegranych na gali zobaczymy pojedynek Jan Lodzik vs Mateusz Rajewski.

Obecnie obok starcia Ruta vs Zdrojewski jest to najciekawiej zapowiadająca się walka, którą dane będzie zobaczyć kibicom na Hali Mistrzów.

Janek to aktualny vice mistrz Polski Low Kick (w finale przegrał z Eliaszem Jankowskim – nagranie TKO) i wielokrotny medalista bardzo mocno obsadzonej kategorii -63,5 kg. W swojej ostatniej zawodowej walce pokonał Michała Królika z Paco Katowice i to po tej właśnie walce dostał propozycję wstąpienia w szeregi teamu DSF. Wcześniej Janek walczył tez na gali KOK w Wilnie i po bardzo wyrównanej walce przegrał na punkty z Martynasem Daniusem. Nagranie walki znajdziecie tu. Trenujący w Legionowie Lodzik to jeden z największych prospektów naszej sceny kickboxingu.

We Włocławku przyjdzie mu zmierzyć się z Mateuszem Rajewskim z Płocka. Syn Roberta Rajewskiego, brat Roberta jr i Łukasza, swoją karierę rozdarł pomiędzy MMA i formy uderzane, a największe do tej pory sukcesy święcił w Sandzie.

Poza walką Lodzik vs Rajewski i wspomnianym pojedynku Ruty ze Zdrojewskim na gali zobaczymy między innymi walki Radka Paczuskiego, Doroty Godziny i Łukasza Wichowskiego, a także finał turnieju wagi ciężkiej pomiędzy Michałem Bławdziewiczem i Tomaszem Klimiukiem.

Zapowiedź gali:

[mom_video type=”youtube” id=”Xi6cr1s-EfI”][gap height=”10″]

HL Janka Lodzika:

[mom_video type=”youtube” id=”cV4ZVIBOhqE”]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*