Jerzy Wroński vs Piotr Sokół na DSF Kickboxing Challenge 10 – już 23 czerwca w Nowym Sączu

Źródło: informacja prasowa

23 czerwca na gali DSF Kickboxing Challenge 10 w Nowym Sączu na ring powróci Jerzy „Juras” Wroński, który zmierzy się z Piotrem Sokołem. Występ popularnego rapera i fightera z Warszawy będzie jedną z głównych atrakcji imprezy, na której odbędzie się także mecz międzynarodowy Polska-Ukraina. W walce wieczoru miejscowy gwiazdor Rafał Dudek skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Europy w boksie Rafałem Jackiewiczem.

Wroński po raz drugi będzie walczył na gali DSF Kickboxing Challenge. W końcówce marca popularny „Juras” w wielkim stylu przywitał się z Federacją, ciężko nokautując Janu „Hannibala” Cruza w pojedynku w formule K-1 na gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Hali Koło w Warszawie. Po tamtym występie jasne było, że kibice będą chcieli zobaczyć kolejne walki Wrońskiego.

36-letni „Juras” jest utytułowanym zawodnikiem amatorskiego kick-boxingu. To wielokrotny mistrz Polski, dwukrotny wicemistrz świata (Segedyn 2005, Belgrad 2007) oraz zdobywca Pucharu Świata WAKO (Segedyn 2008) w formule light contact w kategorii do 74 kg. W 2008 roku został także mistrzem Polski w formule full contact w kategorii do 71 kg. W kwietniu 2011 roku zadebiutował w formule K-1, zwyciężając w Innsbrucku w Pucharze Świata w kategorii do 75 kg.

Wroński stanowi żywy dowód na to, że młodzieńcze marzenia można spełnić. Jest popularnym raperem i producentem muzycznym związanym z PROSTO, prowadzi też własną szkółkę Street Fighter oraz treningi indywidualne, ale znajduje też czas na przygotowania do kolejnych walk. Nie zawsze jednak wszystko mu się udawało.

– Przeszedłem przez dorastanie na ulicy, problemy z prawem, patologiczne środowisko, otarłem się o śmierć, kryminał i o uzależnienia od wszystkiego – wylicza „Juras” Wroński. Dziś wszystkie problemy ma już za sobą i pomaga młodzieży wyjść na prostą. – Od kilkunastu lat spełnia się mój dziecięcy sen o byciu fighterem. Od dziewięciu lat prowadzę szkółkę Street Fighter. To mój autorski projekt. Do walk zawodowych przygotowuję się w najlepszym warszawskim klubie – Palestrze.

Bilety na galę DSF Kickboxing Challenge 10 w Nowym Sączu do nabycia na www.tiketto.pl oraz na www.dsfchallenge.com.

#TylkoZwyciestwo #NajlepsiZNajlepszych

Public Relations Manager
DSF Kickboxing Challenge
Mail: pr@dsfchallenge.com
http://dsfchallenge.com/
https://www.facebook.com/DSFKickboxingChallenge
https://www.instagram.com/p/BDDR-QNCc5a/
https://twitter.com/dsf_kickboxing/
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BqCtJ0r3e7k8w9ui-hXg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*