Joe Smith Jr rywalem Andrzeja Fonfary 18 czerwca w Chicago!

Ostatecznie Joe Smith Jr (21-1, 17 KO) będzie rywalem Andrzeja Fonfary (28-3, 16 KO) na gali Premier Boxing Champions w Chicago 18 czerwca. Będzie to główne wydarzenie wieczoru, a gala będzie transmitowana przez przez ogólnodostępną stację NBC.

26 letni Amerykanin legitymuje się bardzo dobrym rekordem, lecz żaden z rywali z jakim się dotąd mierzył nawet nie był zbliżonym poziomem do Fonfary. Smith w ostatniej walce 23 kwietnia pokonał przez TKO Fabiano Penę (16-5-1, 12 KO). Starcie z Polakiem dla Amerykanina będzie życiową szansą i w tym pojedynku nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania i wydaje się, że będzie to jedyny jego atut w tej walce.

‘Polski Książę’ w swoim ostatnim pojedynku pokonał jednogłośnie na punkty Nathana Cleverly (29-3, 15 KO). Dla Andrzeja walka ze Smithem będzie tylko kolejną przeszkodą przed zbliżającym się powoli rewanżem z mistrzem świata Adonisem Stevensonem (27-1, 22 KO). 18 czerwca w Chicago bardzo prawdopodobne, że wystąpi też Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*