Josh Jauncey vs Giorgio Petrosyan na Glory 25

Do rewanżu Petrosyan vs Riste nie dojdzie. Przynajmniej dopóki trener Andiego jest zawieszony przez organizację ISKA, pod której patronatem odbywają się walki organizacji Glory.

Zamiast tego, gorąco wyczekiwanego przez cały świat, pojedynku kibice otrzymają inne bardzo dobre zestawienie. Na nadchodzącej wielkimi krokami gali Glory 25 powracający Giorgio Petrosyan zmierzy się z Joshem Jauncey’em.

Josh to niesamowicie utalentowany zawodnik “nowego pokolenia”. Na ringu Glory debiutował podczas gali z numerem 16. Pokonał między innymi Warrena Stevelmansa, Jae Gil Noh, Maxa Baumerta oraz Djime Coulibaliego. Ostatnią walkę stoczył z aktualnym pretendentem do pasa mistrzowskiego organizacji Sitthichaiem, któremu uległ w półfinale turnieju.

Dla Giorgio zwycięstwo nad Joshem będzie oznaczał a powrót “na salony” Glory. Z kolei zwycięstwo nad “The Doctorem” może być dla Josha punktem zwrotnym kariery.

Na tej samej gali odbędzie się turniej o miano pretendenta w kategorii -77 kg oraz (co jeszcze nie zostało potwierdzone) walka Robin van Roosmalen vs Sitthichai o pas mistrzowski -70 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*