Judyta Niepogoda przeciwniczką Iwony Nierody na gali FEN 11

64

Mamy przyjemność zapowiedzieć niezwykle interesujący kobiecy pojedynek, który odbędzie się podczas nadchodzącej gali FEN 11 Warsaw Time, 19 marca 2016 roku w Warszawie. W formule K-1 zmierzą się dwie polskie mistrzynie świata w Kickboxingu i Muay Thai: Iwona Nieroda z klubu Diament Pstrągowa i Judyta Niepogoda reprezentująca klub Gladiator Siedlce. Pojedynek zakontraktowany jest w kategorii wagowej do 55 kilogramów.

25-letnia Iwona Nieroda to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek. Była trzykrotną amatorską (2008, 2011, 2015) i dwukrotną zawodową (2013, 2014) Mistrzynią Świata WAKO. Jest także amatorską Mistrzynią Europy i dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w 2013 i 2015 roku. Iwona to również zawodowa Mistrzyni Polski i multimedalistka Mistrzostw Polski w Kickboxingu. Swój ostatni zawodowy pojedynek stoczyła na gali South Battle w Gorlicach pokonując Klarę Kleczkowską na początku października 2015 roku. Jej trenerem jest Jerzy Pilarz, a idolem legendarny Marek Piotrowski. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki dla dzieci i wykładowcą w szkole policealnej.

Judyta Niepogoda ma 29 lat i jest  dwukrotną Mistrzynią Świata Muay Thai w organizacji WMF z roku 2014 i 2015. W 2013 oku zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w tajskim boksie. Dwukrotnie była Mistrzynią Polski Oriental Rules w 2012 i 2013 i wicemistrzynią Polski w 2014 roku. Na zawodowej arenie występowała na galach East Side Fight w Polsce i King of Kings w Estonii. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski, a idolem holenderski mistrz Ramon Dekkers. Na co dzień pracuje jako wychowawca młodzieży.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*