K-1 World GP 2018: Festiwal nokautów w Japonii, Sina Karimian pokonuje Boubakera El Bakouriego i wygrywa turniej [wideo]

Podczas gali K-1 WGP, która odbyła się 24 września w Saitama Super Arena, odbył się ośmioosobowy turniej w kategorii do 90 kg oraz kilka walk dodatkowych, w których zawodnicy jak zwykle zaserwowali publiczności masę KO.

W turnieju zwyciężył Sina Karimian, który po drodze do finału pokonał OD Kena i K-Jee. W finale spotkał się z Holendrem Boubakerem El Bakourim, którego pokonał większościową decyzją sędziów. Nie zawiódł też Takeru, który bardzo szybko rozbił Daniela Puertasa.

Niżej znajdziecie nagrania kilku KO z tej świetnej gali oraz pełne wyniki.

Wyniki gali:

• -90 kg finał turnieju: Sina Karimian pok. Boubaker El Bakouri (29-28, 28-28, 29-28)
  • Takeru pok. Daniel Puertas KO runda 1, 2:09
  • Yoshiki Takei pok. Akram Hamidi KO runda 1, 1:42
  • Koji pok. Stauros Exakoustidis (10-9, 9-10, 10-9)
  • -90 kg #2 półfinał turnieju: Boubaker El Bakouri pok. Hitoshi Sugimoto KO runda 2, 1:40
  • -90 kg #1 półfinał turnieju: Sina Karimian pok. K-Jee (30-27, 30-28, 30-27)
  • Ryusei Ashizawa pok. Kaito Ozawa (30-27×3)
  • Rukiya Anpo pok. Hayashi Kenta KO runda 3, 0:44
  • Suarek Rukkukamui pok. Masanobu Goshu (30-28×3)
  • -90 kg #4 ćwierćfinał turnieju: Boubaker El Bakouri pok. Makoto Uehara KO runda 1, 1:05
  • -90 kg #3 ćwierćfinał turnieju: Hitoshi Sugimoto pok. Aundre Groce (30-29, 29-28, 30-28)
  • -90 kg #2 ćwierćfinał turnieju: K-Jee pok. Briana Mcgratha KO runda 1, 2:37
  • -90 kg #1 ćwierćfinał turnieju: Sina Karimian pok. OD Ken KO runda 4, 0:39
  • -90 kg walka rezerwowa turnieju: Rui pok. Furuta Taichi TKO runda 3, 2:49
  • Hisaki Higashimoto pok. Kawarada Shuji (28-28, 29-28, 30-27)
  • Takaya Ogura pok. Ryote KO, runda 1, 0:38