Kamil Bałanda vs Anissa Haddaoui na Ladies Fight Night – już 26 sierpnia

Kamila Bałanda, która na ostatniej gali organizacji Ladies Fight Night zmierzyła się z Martą Gusztab, wystąpi na gali LFN zaplanowanej na 26 sierpnia. Jej przeciwniczką będzie bardzo mocna Anissa Haddaoui. Informacja taka pojawiła się na blogu wyspiarskiego dziennikarza i podcastera Anoopa Hothiego.

Gala z podtytułem IRA odbędzie się w jednej z nadmorskich miejscowości i tematycznie ma być połączona z eventem braci Coliins, a więc możemy liczyć na bardzo efektowną oprawę, do czego organizatorzy zdążyli już przyzwyczaić kibiców.

Trenująca w Mike’s Gym Anissa Haddaoui w swojej ostatniej walce pokonała Wang Kehan. Walka była finałem turnieju Mulan Legend organizacji Kunlun Fight. Mimo, że Anissa we wcześniejszym etapie turnieju odpadła po walce z  francuską zawodniczką Laetitią Madjene to kontuzja Latetity dała jej miejsce w finałowej walce. Szansę wykorzystała doskonale bo po bardzo wyrównanej walce, w której sędziowie musieli orzec rundę dodatkową, wygrała z chińską supergwiazdą jaką jest Kehan.

Anissa Haddaoui miała już okazję wystąpić w ringu LFN. Na trzeciej gali organizacji pokonała Alise Bazhukową.

Kamila Bałanda w zawodowej karierze walczyła między innymi z Darią Albers i Róża Gumienną. Z tą drugą przegrała na ringu organizacji FEN. W swojej ostatniej zawodowej walce pokonała niejednogłośnie na punkty Martę Gusztab. Walka odbyła się na gali Ladies Fight Night Five Points.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*