Kamil Jenel vs Kieran Peart na Duet Fight Night w Londynie

Kolejną walką, po starciu Jerzego Wrońskiego z Sevketem Cerkezem (więcej o walce przeczytacie tu), którą będą mogli obejrzeć kibice zebrani na O2 Arena w Londynie będzie pojedynek Kamil Jenel vs Kieran Peart.

Kamil Jenel obecny rok ma bardzo pracowity. 7 lutego przegrał bo bardzo twardym pojedynku z  Khalidem El Bakouri na gali Enfusion. Już 21 lutego Kamil zwyciężył na gali Battle of Warriors 2 Extra w Budzowie. W kolejnym swoim zawodowym pojedynku, na gali Thai-Kickboxing Gala uległ na punkty Yakupowi Kaya. W kwietniu, na gali DSF Kickboxing Challenge, Jenel ponownie wrócił na zwycięskie tory i pokonał Bartosza Dołbienia. Dalsze starty musiały zaczekać z powodu kontuzji ale zawodnik Paco Katowice jest już w pełni zdrowy i wraca na ring właśnie na gali Duet Fight Night.

Jego rywalem będzie Kieran Peart, który jest aktualnym posiadaczem pasa Zawodowego Mistrza Anglii K-1 organizacji WKA. Trenujący w klubie Red Dragons Gym zawodnik może obecnie pochwalić się imponującym rekordem 15-0-1.

Choć na tą chwilę znamy tylko dwie walki zbliżającej się gali, już możemy powiedzieć, że szykuje się świetne wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy aż organizator ogłosi kolejne starcia, jakie odbędą się 20 września.