Kamil Pawlak i Łukasz Łęczycki wystąpią na KOK Summer Edition. Zobacz z kim zmierzą się Polacy – już 16 czerwca w Kłajpedzie

W nadmorskim litewskim kurorcie, jakim jest Kłajpeda, odbędzie się letnia edycja gali King of Kings, na której wystąpią także zawodnicy z Polski. Gala odbędzie się 16 czerwca w Svyturio Arena.

Kamil Pawlak i Łukasz Łęczycki to zawodnicy warszawskiego klubu Garuda i już nie raz mieli okazję występować na ringu litewskiej organizacji. Łęczycki to bardzo doświadczony zawodnik, choć w ostatnim przegrywał z Oskarem Siegertem i Michałem Królikiem. Łęczycki przez wiele lat reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej jako członek kadry IFMA. Łęczycki w Kłajpedzie weźmie udział w czteroosobowym turnieju w kategorii do 65 kg. Jego półfinałowym rywalem będzie Igor Osinin z Litwy. Po drugiej stornie drabinki zmierzą się Janis Feldmanis z Łotwy i Martynas Danius z Litwy.

Kamil Pawlak to z kolei zawodnik, który dopiero zaczyna karierę w zawodowym K-1. Aktualnie legitymuje się rekordem 3-2, a ostatnią walkę stoczył na gali HFO w Nowym Sączu, gdzie przegrał z Przemysławem Pawlakiem. 25-letni zawodnik z Warszawy jest aktualnym Mistrzem Polski Muay Thai. W Kłajpedzie Pawlak zmierzy się z młodym lokalnym zawodnikiem Deivydasem Jemelianovasem.

Gala odbędzie się 16.06.2017 i będzie transmitowana na żywo na kanale Fightbox HD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*