Kamil Pawlak weźmie udział w turnieju wagi lekkiej King of Kings WGP – już 24 lutego w Rydze

Kamil Pawlak z warszawskiej Garudy po raz kolejny weźmie udział w gali litewskiej organizacji KOK. Tym razem zmierzy się z lokalnym zawodnikiem podczas gali w Rydze.

Kamil Pawlak to zawodnik, który został wybrany przez naszą redakcję odkryciem roku 2017. Pochodzący z Warszawy i trenujący w Garudzie zawodnik stoczył w swojej dotychczasowej karierze osiem pojedynków zawodowych z czego sześć w 2017 roku. Jedyne porażki zanotował na gali King of Kings z bardzo mocnym Kristapsem Bulmeistairsem oraz na gali HFO z Przemysławem Pawlakiem. Ta pierwsza porażka, z Bulmeistairsem miała miejsce na gali KOK w Rydze. Teraz Pawlak zmierzy się z Vecislavem Tevincem.

Łotysz na poprzednich galach KOK mierzył się między innymi z Łukaszem Pławecki i Mateuszem Kopcem. Nagranie walki Tevinc – Pławecki. Ostatnie walki Tevinc toczy ze zmiennym szczęściem. Na gali KOK w Mołdawii musiał uznać wyższość Andreia Leustana z Rumunii, ale już podczas ostatniej walki przed własną publicznością okazał się lepszy od Bouma Lambarkiego z Maroko.

W drugiej parze półfinałowej zmierzą się pochodzący z Mołdawii Vitalie Matei oraz reprezentujący Mike’s Gym Shonzinyo Abena.

Gala King of Kings World Grand Prix odbędzie się 24 lutego w Rydze i będzie ją można obejrzeć na żywo na kanale Fightbox oraz na platformie kokfights.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*