Kamil Ruta vs Patryk Zdrojewski na DSF Kickboxing Challenge

Jednym z ciekawiej zapowiadających się starć nadchodzącej gali DSF we Włocławku będzie walka pomiędzy Patrykiem Zdrojewskim, a Kamilem Rutą.

Kamil Ruta jest członkiem zawodowej grupy DSF i w swoich walkach zawodowych idzie od zwycięstwa do zwycięstwa. Poza porażką w finale MP Low Kick w Kobyłce z Radosławem Paczuskim (nagranie walki) ciężko przypomnieć sobie ostatnią przegraną walkę zawodnika z Kobyłki. Z amatorskich sukcesów warto przypomnieć, że kilka dni temu Kamil obronił tytuł Mistrza Polski w K-1.

Patryk Zdrojewski swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył w grudniu 2014 roku na gali Večer bojovníků thajského boxu zmierzył się z Jaroslavem Chmelem, którego pokonał przez KO. Wcześniej zanotował dwie porażki z rzędu, między innymi w walce z Michałem Mączką. Na ostatnich MP w K-1 Patryk zanotował świetny wynik. Ogólnie na imprezie stoczył cztery walki, a uległ dopiero w finale Dawidowi Kasperskiemu.

Walka w limiecie do 81 kg odbędzie się 12 czerwca we Włocławku i będzie jedną z walk rankingowych rozegranych przy okazji meczu międzypaństwowego Polska – Łotwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*