Kasperski, Nieroda, Kosowski na IMBIRIADA FIGHTERS NIGHT 4 – informacja prasowa

Zapraszamy na Galę Kickboxingu Zawodowego K1 Rules „IMBIRIADA FIGHTERS NIGHT 4”, która odbędzie się 20 czerwca 2015 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim oddalonym o 5 km od Warszawy. 
Gala z udziałem czołowych kickboxerów jest kontynuacją prestiżowego widowiska „FIGHTERS NIGHT”, które wpisało się już na stałe w kalendarz profesjonalnych imprez pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz ogólnopolskich imprez sportów walki.

Podczas tej elitarnej imprezy będzie można podziwiać kunszt Mistrzów Świata, Europy i Polski. Federacja krajowa potwierdziła rywalizację o pasy mistrzowskie: Międzynarodowego Mistrza Polski oraz Zawodowego Mistrza Polski. O wysokim poziomie gali świadczą nazwiska, które znajdą się w karcie walk, podczas imprezy zobaczymy walki z udziałem mistrzów z Polski, Turcji, Macedonii, Ukrainy i Słowacji.

Wśród najbardziej utytułowanych zawodników i zawodniczek z Polski walczących tego wieczoru wystąpią: Iwona Nieroda, Wojciech Kosowski, Dawid Kasperski, Arkadiusz Kaszuba, Patryk Proszek, Dawid Świerczyński oraz inni znani i utalentowani kickboxerzy.

Bilety w cenie: bilet VIP – 100 zł, bilet – 50 zł

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów pod nr tel. 609 123 363

UWAGA:

Specjalna oferta dla klubów sportowych należących do Polskiego Związku Kickboxingu
50% rabatu od cen biletów na zamówienia złożone do dnia 08.06.2015 r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*