Kickbokserzy Dzieciom – Charytatywny Tydzień Sportów Walki w Uniq Fight Club

W dniach 27 maja – 1 czerwca w wawerskim Uniq Fight Clubie odbędzie się akcja dobroczynna Kickbokserzy Dzieciom. Celem imprezy jest wsparcie dzieci przewlekle chorych, podopiecznych fundacji Wielka Fabryka Fakturi i siepomaga.pl.

Od poniedziałku 27 maja do piątku 31 maja o godz. 20.00 w gościnnych murach Uniqu będą prowadzone seminaria z osobistościami ze świata sportów walki.  Warsztaty są otwarte dla wszystkich, koszt uczestnictwa to min. 40 zł płatne do puszki w dniu wydarzenia. Seminaria poprowadzą:-  poniedziałek: Michał „Lord” Oleksiejczuk

  • wtorek: Marcin „Różal” Różalski
  • środa: Karol Łada
  • piątek:  Rafał Jackiewicz.

Zwieńczeniem akcji będzie sportowy piknik rodzinny i Charytatywna Liga Sportów Walki na zasadach K-1, podczas której odbędą się walki w formule pro-am oraz walki amatorskie. Zawodnicy będą walczyć w ringu na sali treningowej Uniq Fight Clubu 1 czerwca od godz. 12.00.

Na uczestników ligi i pikniku czeka moc atrakcji takich jak pokazy sportów walki, gry i zabawy sportowe, warsztaty kulinarne, dmuchany plac zabaw, wystawa zabytkowych maszyn Motor Klubu Wawer.

Poza rywalizacją sportową, zostaną przeprowadzone licytacje, z których dochód w całości zostanie przekazany na cele statutowe fundacji Wielka Fabryka Fakturi.

Całkowity dochód zarówno z seminariów jak i z cegiełek zebranych podczas pikniku przekazany zostanie na podopiecznych fundacji Wielka Fabryka Fakturi i siepomaga.pl.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia szczytnego celu i udziału w imprezie!