King of Kings Eagels Series 2015 Mołdawia – karta walk

Już 4 kwietnia 2015 odbędzie się druga w 2015 roku gala spod szyldu King of Kings. Gala odbędzie się w Kiszyniowie, stolicy Mołdawii, a dokładniej w tamtejszej Manej Sports Arena. Podczas gali zostanie rozegrany turniej w wadze -85 kg o miano pretendenta do walki o pas, który obecnie jest w posiadaniu Constantina Tutu. Ponadto mołdawscy kibice będą świadkami walki o pas wagi ciężkiej.

Relację z Mołdawii znajdziecie na naszym portalu już w niedzielę.

Jedynym Polakiem na karcie walk jest zawodnik z Płocka – Piotr Woźnicki. Jego ostatnie walki to dwie porażki – najpierw podczas gali Guerrier Fight Night w Ostrowie Świętokrzyskim uległ na punkty Jerzemu Wrońskiemu, a następnie na gali King of Kings w Płocku musiał uznać wyższość świetnego Tadasa Jonkusa z Litwy. Wcześniej Piotr zwyciężył nad Maciejem Orzechowskim na Thai Battle w Żarach oraz w pojedynku z Recepem Ipekem w Turcji. Rok 2014 zakończył z tytułami Mistrza Polski Muay Thai IFMA, Mistrza Polski Sanda WUSHU, Mistrza Świata K1 Global oraz brązowego medalisty Międzynarodowych Mistrzostw Czech K-1.

W Mołdawii jego rywalem będzie lokalny zawodnik Matei Vitalie. Podopieczny Octaviana Orheianu z klubu Lion Muay Thai ostatni raz walczył w grudniu 2014 roku. Podczas gali KOK na Cyprze bardzo efektownym prawym overhandem rozprawił się z Sotirisem Christodulusem.

Turniej wagi średniej (-85 kg) wyłoni zawodnika, który w przyszłości zmierzy się z lokalną gwiazdą Constantinem Tutu w walce o pas organizacji King of Kings. Imponujący pracą nóg Constantin Tutu podczas tej samej gali zmierzy się z Łotyszem Vitalym Buhryakovem.

W turnieju wezmą udział między innymi #1 i #2 rankingu wagi średniej KOK: Igor Lyapin z Ukrainy oraz Alexandru Daniel z Rumunii. Jeśli dojdzie do spotkania tych dwóch zawodników w finale, będzie to ich trzecie starcie na mołdawskim ringu. Szczególnie warta uwagi jest druga walka, która miała miejsce w grudniu 2014 roku. Zachęcamy do obejrzenia jej nagrania pod TYM linkiem. Alexandru zmierzy się w półfinale z Litwinem Valdemarem Kuldą, a Lyapin z holenderskim zawodnikiem Malchazem Karija. 

Poza finałem turnieju najważniejszym wydarzeniem na gali będzie walka o pas mistrzowski królewskiej kategorii ciężkiej. Pierwotnie przeciwnikiem Vladimira Toka miał być Sergei Laschenko z Ukrainy jednak problemy zdrowotne wyeliminowały go z walki. W jego miejsce zobaczymy Colina Georga z Holandii.

Na ringu w Kiszyniowie zobaczymy także świetnego rumuńskiego zawodnika Sebastiana Ciobanu oraz powracającego po kontuzji (odniesionej w walce z Polakiem Dennisem Wosikiemnagranie walki) Stanislava Renitę.

Pełna karta walk:

KOK Eagles Series:

 • -71 kg: Alexandru Prepelita (Mołdawia) vs Elyas Zenasni (Holandia)
 • -71 kg: Matei Vitalie (Mołdawia) vs Piotr Woźnicki (Polska)
 • -65 kg: Renita Stanislav (Mołdawia) vs Dimitri Angelini (Włochy)
 • -77 kg: Sergei Morari (Mołdawia) vs Tural Bayramov (Azerbejdżan)
 • +93 kg: Dragos Zubco (Mołdawia) vs Milan Dasic (Serbia)

Walka rezerwowa turnieju :

 • Apavaloae Denis (Mołdawia) vs Ruslan Kobzev (Azerbejdżan)

KOK WGP 2015 Moldova:

Półfinały turnieju wagi średniej:

 • Daniel Alexandru (Rumunia) vs Valdemar Kulda (Litwa)
 • Lyapin Igor (Ukraina) vs Malchaz Karija (Holandia)

Walka dodatkowa:

 • + 93 kg: Maxim Bolotov (Mołdawia) vs Sebastian Ciobanu (Rumunia)

Walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej:

 • Vladimir Tok (Niemcy) vs Colin George (Holandia)

Walka dodatkowa:

 • -85 kg: Constantin Tutu (Mołdawia) vs Vitaly Buhryakov (Łotwa)
 • Finał turnieju wagi średniej

[mom_video type=”youtube” id=”XOKdPevvWmo”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*