Klaudia Pawicka vs Nadejda Kantsir na King of Kings WGP 9 kwietnia w Kiszyniowie

Jedyną walką kobiet podczas kwietniowej gali King of Kings w Kiszyniowie będzie starcie Klaudii Pawickiej z Nadeją Kantsir.

Klaudia Pawicka trenuje pod okiem Mistrza Olimpijskiego Pawła Nastuli oraz Grzegorza Trędowskiego. W Nastula Team przygotowuje się do startów w MMA, w której to dyscyplinie stoczyła już 2 walki. Swoje umiejętności stójkowe szlifuje także w warszawskiej Garudzie. 24-latka, pochodząca z Płocka, wywodzi się ze sportów stójkowych. Trenując jeszcze w teamie Rajewskich zdobyła miedzy innymi tytuł Mistrza Polski Sanda. Pawicka jest też Mistrzynią Polski w boksie tajskim oraz medalistką mistrzostw świata w K-1.

Nadeja Kantsir stoczy swoją druga walkę dla organizacji KOK. W grudniu 2015 roku po trzech rundach pokonała zawodniczkę z Ukrainy tym samym udanie debiutując na zawodowym ringu. Nadeja, podobnie jak Klaudia, trenuje w klubie Garuda 🙂 , jednak mołdawska zawodniczka trenuje oczywiście w Kiszyniowie. Jej trenerem jest Rustam Alimov.

Poza Klaudią Pawicką na gali KOK w Kiszyniowie zobaczymy też Łukasza Pławeckiego (więcej o jego walce przeczytacie tu) oraz Stanisława Zaniewskiego. Informacji o walce Stanisława szukajcie u nas już wkrótce.

Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale Fightbox HD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*