Klaudia Pawicka w półfinale KOK Hero’s – 1 kwietnia na żywo w FightBox HD

Najbliższa gala z cyklu King of Kings, jednej z bardziej szacownych marek kickboxingu, odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 kwietnia w Kiszyniowie, stolicy Mołdawii. Transmisja w FightBox HD rozpocznie się o 18:30.

Mołdawskie edycje KOK oznaczają zawsze wyjątkową atmosferę i pełną widownię. Tym razem KOK Hero’s Series to sześć emocjonujących walk i zawodnicy z siedmiu różnych krajów. Główną atrakcją wieczoru będą półfinałowe pojedynki kobiet w kategorii do 51 kg. Polska twardzielka Klaudia Pawicka (2-3) zmierzy się z Esmą Hasshass (5-2) ze słynnej holenderskiej kuźni mistrzów Hemmer’s Gym. W drugim półfinale doświadczona Feride Kirat (22-7-4) z Turcji walczyć będzie z reprezentantką gospodarzy Nadieżdą Kantsir (3-1).

Emocji nie zabraknie też w walkach mężczyzn. Sergei Morari (18-4-1), jeden z bardziej utytułowanych fighterów z Mołdawii i dwukrotny zwycięzca KOK World Grand Prix, stoczy pojedynek z debiutującym w KOK Białorusinem Vadimem Vaskovem (6-0) z Chinuk Gym. Wydawałoby się, że doświadczenie w zawodowym ringu i wsparcie własnej publiczności przemawia za Morarim, ale Vaskov jest o 13 lat młodszy, a doświadczenie zdobył w ponad stu walkach amatorskich.

Pełna karta walk:

półfinał kobiet, kickboxing, -51 kg, 3 x 3 min

  • Esma Hasshass (Holandia/Maroko) vs. Klaudia Pawicka (Polska)
  • Feride Kirat (Turcja) vs. Nadieżda Kantsir (Mołdawia)
  • -85 kg: Samir Boukhidous (Holandia) vs. Nicolae Caraus (Mołdawia)
  • -95 kg: Vasil Ducar (Czechy) vs. Alxandru Burduja (Mołdawia)
  • -77 kg: Vadim Vaskov (Białoruś) vs. Sergei Morari (Mołdawia)
  • +93 kg: Keita Bangaly (Francja) vs. Maxim Bolotov (Mołdawia)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*