KOK Hero’s Series na żywo z Rygi w FightBox HD w sobotę 5 listopada – Marcin Durka na karcie walk

King of Kings, jedna z najbardziej znanych federacji kickbokserskich, już 5 listopada powraca do Rygi z kolejną ekscytującą galą. Transmisja na żywo w FightBox HD od 18:00.

Trzecia impreza z tego cyklu w stolicy Łotwy to wzmocnienie czołowej pozycji KOK wśród wschodnioeuropejskich federacji kickbokserskich. Najlepsi łotewscy fighterzy zmierzą się tego wieczoru z zawodnikami z całego świata, a intrygująca karta walk łączy MMA, boks i kickboxing.

Walką wieczoru będzie ośmiorundowy pojedynek o mistrzowski tytuł Dream Boxing wagi półciężkiej (do 79,4 kg) pomiędzy Olegem Fedotovem i Andrejem Pokumeiko. Ciekawe powinno też być starcie MMA w kategorii do 70 kg, w którym zmierzą się Zygimantas Ramaska (Litwa) i Robert Skujins (Łotwa). Z kolei obiecujący polski kickbokser Martin Durka wejdzie do ringu z Łotyszem Arthurem Smertyevem. W ramach transmitowanego na żywo w FighBox HD segmentu KOK HEROS SERIES odbędzie się łącznie sześć walk:

 • Walka wieczoru: boks, pas Dream Boxing -79.4 kg, 8 x 3 min
  Oleg Fedotov (Łotwa) vs. Andrey Pokumeiko (Łotwa)
 • -85 kg, KOK kickboxing, 3 x 3 min
  Rahmani Madani (Belgia) vs. Vitalij Buhrjakov (Łotwa)
 • -70 kg, MMA Bushido, 2 x 5 min
  Zygimantas Ramaska (Litwa) vs. Robert Skujins (Łotwa)
 • -65 kg, KOK kickboxing, 3 x 3 min
  Marcin Durka (Polska) vs. Arthur Smertyev (Łotwa)
 • -76 kg, KOK kickboxing, 3 x 3 min
  Mantas Stankis (Litwa) vs. Pavel Mazurok (Łotwa)
 • -65 kg, KOK kickboxing, 3 x 3 min
  Karolis  Buslys (Litwa) vs. Vitaly Usov (Łotwa)

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, gromadzące w największych arenach światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w Internecie: w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view już za 3,99 € na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*