Kolejna edycja gali A1 w Kaliszu: Batra w rewanżowym pojedynku z Deo Phetsangkhatem

Dnia 12 listopada 2016r. odbędzie się kolejna edycja turnieju A1 pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza – Pana Grzegorza Sapińskiego. Turniej odbędzie się na hali ARENA przy ul. Hanki Sawickiej 22-24. Będzie to wielkie wydarzenie sportów walki w którym wystąpią zawodnicy z kilku państw a przede wszystkim zawodnicy z naszego klubu ARKADIA Kalisz jak i z naszego miasta.

W walce wieczoru wystąpi Filip Rządek- człowiek który jest prekursorem Muay Thai w Polsce i który posiada pięć zawodowych pasów. Jest nie tylko zawodnikiem ale i założycielem klubu Arkadia Kalisz. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Tajlandii Pok Bill. Walka ta odbędzie się na zasadach Muay Thai 5x3min w kat. wag -70kg.

Drugą z walk wieczoru będzie walka Aleksandra Kruka z Anisem Bouzidem (zawodnik z Belgii pochodzący z Maroka), będzie to walka na zasadach K1 3x3min.

Trzecią z walk wieczoru będzie walka Bartosza Batry reprezentującego barwę klubu KO Gym Muay Thai Wrocław a jego przeciwnikiem będzie Deo Phetsangkhat (225 walk – 196 wygranych).

Na kaliskiej gali odbędzie się także walka na zasadach MMA gdzie zmierzą się Artur Zientalak reprezentujący klub ARKADIA Kalisz a jego przeciwnikiem będzie doświadczony Rafał Mitek z klubu RIO GRAPLING Ostrów Wlkp.

Walką numer pięć będzie walka bokserska w której zawalczy nasz utytułowany kaliski zawodnik Sebastian Skrzypczyński a jego przeciwnika poznamy wkrótce. Drugą walką w boksie zawodowym zaprezentuje zawodnik z teamu “GARDZIELIK TEAM” Kamil Gardzielik, będzie to jego debiut na zawodowym ringu ale warto zaznaczyć że jest to kilkukrotny amatorski Mistrz Polski i ma na swoim koncie ponad 200 walk, jego przeciwnika również poznamy wkrótce.

Siódmą walką będzie walka pomiędzy Jackiem Jędraszczykiem z klubu RIO GRAPLING Ostrów Wlkp. a zawodnikiem z Ukrainy Vasylem Halychem reprezentującym klub GRACCE BARA Łódź- będzie to walka na zasadach K1 3x3min.

Ósmą walkę zaprezentują zawodnicy Jacek Rzepecki z klubu OUR Poznań z Dawidem Nowakiem z klubu CORIO Łódź 3x3min w formule K1.

Walką rozpoczynającą gale będzie walka Wiktora Wiśniewskiego z klubu CORIO Łódź a jego przeciwnika poznamy również wkrótce, będzie to walka na zasadach Muay Thai 3×3 min.

Przedstawione wyżej walki są wymienione od “WALK WIECZORU”.

Tuniej rozpocznie się o godzinie 19.oo przed tą godziną będzie można zobaczyć walki dzieci reprezentujących klub ARKADIA Kalisz.
Wejście dla kibiców będzie już otwarte od godziny 18.oo!!!

Bilety do nabycia w punktach sprzedaży:

– Sklep OCTAGON ul. Wolności 17 Ostrów Wlkp
– Hala OSiR ul. Łódzka 19-29 Kalisz
– Hala ARENA ul. Hanki Sawickiej 22-24
– Foto Graf ul. Babina 4
– Kup bilet
https://kupbilet.onet.pl/index.php…

Serdecznie zapraszamy, Prezydent Światowej Federacji A1
Arkadiusz Wełna
oraz współorganizator OSiR
Dyrektor Mirosław Przybyła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*