Kolejne występy Polaków na KOK Heros Series & KOK World GP 2015 w Wilnie – karty walk

Gala King of Kings, jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w kickboxingu, tym razem odbędzie się w swoim macierzystym Wilnie. Emocjonujące walki kickbokserskie i MMA rozegrają się w tamtejszej Siemens Arenie w sobotę 14 listopada. Transmisja na żywo w FightBox HD rozpocznie się o 18:00.

Jedną z najciekawszych walk wieczoru będzie starcie na zasadach MMA naszego rodaka Kamila Bazelaka (rekord 2-6) z przedstawicielem gospodarzy Tomasem Pakutinskasem (10-11) w kategorii ciężkiej. Walki Bazelaka, znanego z kontrowersyjnych wypowiedzi byłego strongmana, niemal zawsze kończyły się w dyskusyjnych okolicznościach, a żadna z nich nie trwała dłużej niż jedną rundę. Faworytem jest Litwin, nie tylko dysponujący 10-centymetrową przewagą wzrostu, ale też znacznie bardziej doświadczony od Bazelaka.

Drugi Polak, Dawid Mirkowski, zmierzy się w kickbokserskim pojedynku z ulubieńcem litewskich fanów Herkusem Lukosiunasem. To będzie druga zawodowa walka Mirkowskiego. Na gali King of Kings w Kiszyniowie przegrał co prawda na punkty z Alexandrem Prepelitą, ale trzeba pamiętać o jego sukcesach amatorskich: jest mistrzem Polski K-1 Juniorów i wicemistrzem Europy w Muaytah, zajął też I miejsce na Mistrzostwach Świata WAK-1F. Zwycięstwo w wileńskiej gali z pewnością doda impetu jego profesjonalnej karierze.

King of Kings to wydarzenia na najwyższym poziomie, przyciągające do największych aren światowej klasy zawodników i najbardziej oddanych kibiców sportów walki. KOK zdobywa licznych fanów dzięki swojej niezwykłej intensywności i widowiskowości. Niemal 80% walk kończy się nokautem – to przyciąga miłośników silnych sportowych wrażeń.

Na gali zobaczymy też świetnie zapowiadającą się walkę o pas mistrzowski organizacji w kategorii -93 kg pomiędzy Robertem Dorinem z Rumunii, a rewelacyjnym Sergeiem Maslaboyevem z Litwy. Pełne karty walk znajdziecie poniżej.

KOK Heros Series (FightBox)

  • -71 kg: Jordy Laret (Holandia) vs Martynas Jasiūnas (Litwa)
  • -71 kg: Dawid Mirkowski (Polska) vs Herkus Lukošiūnas (Litwa)
  • -83 kg Raimond Aukstikalnis (Łotwa) vs Valdemar Kulda (Litwa)
  • MMA -96 kg: Alexander Grebenkin (Rosja) vs Teodoras Aukštuolis (Litwa)
  • -71 kg: Kurtis Allen (UK) vs Henrikas Vikšraitis (Litwa)
  • MMA – +93kg: Kamil Bazelak (Polska) vs Tomas Pakutinskas (Litwa)

A4_02-02

KOK World GP 2015 In Vilnius (Eurosport)

#1 półfinał tunieju wagi ciężkiej:

#2 półfinał tunieju wagi ciężkiej:

  • -74 kg: Tadas Jonkus (Litwa) vs Marcus Powel (UK)
  • -80 kg: Karolis Liukaitis (Litwa) vs Pavel Turuk (Białoruś)

Finał turnieju wagi cieżkiej:

  • Winner #1. vs Winner #2

Walka o pas mistrzowski KOK:

  • -93 kg: Robert Dorin (Rumunia) vs Sergei Maslobojev (Litwa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*