Kosowski, Kasperski, Nieroda i Turyński na karcie walk Imbiriada Fighters Night 4

Gala Imbiriada Fighters Night 4 odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim 20 czerwca 2015 roku. Miejscem, które zostało wybrane na arenę zmagań jest MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel. Ożarów Mazowiecki jest oddalony od Warszawy zaledwie o ok 10 km więc logistycznie jest to świetne miejsce dla kibiców chcących obejrzeć wydarzenie na żywo. Dla pozostałych przygotowana będzie transmisja na żywo na kanale Fightbox.

Karta walk obfituje w świetne nazwiska polskiej sceny kickboxing. Adam Abood Al Hassani z ekipy Wojciecha Hołego będzie miał okazję zmierzyć się drugi raz w tym roku z Patrykiem Proszkiem. Ich pierwsza walka, na Pucharze Polski K-1 także o Ożarowie, rozstrzygnęła się na korzyść zawodnika z Nowego Targu więc Patryk Proszek będzie szukał rewanżu w zawodowym starciu.

Przeciwnikiem Arkadiusza Kaszuby będzie niedawny rywal Kamila Ruty z gali DSF Kickboxing Challenge – Miki Ivanowski z Macedonii. Arek na poprzedniej edycji Fighters night popisał się efektownym KO na Dawidzie Świerczyńskim, który także jest obecny na karcie walk czwartej edycji wydarzenia. Rywalem Świerczyńskiego będzie także niedawny przeciwnik Ruty z finału MP K-1 – Mateusz Rycerski.

Iwona Nieroda zmierzy się z ukraińską zawodniczką – Oksaną Romanovą, a przeciwnikiem Michała Turyńskiego będzie Radovan Kulla. Dwumetrowy Słowak swoją ostatnią walkę stoczył na poprzedniej edycji Fighters Night. Wygrał wtedy przez niejednogłośną decyzje z Patrykiem Proszkiem. O ile Turyński wraca do sportu po kontuzji (uraz dłoni) i od jego ostatniej zawodowej walki minęło ponad pół roku, tak Iwona Nieroda ma szanse na kolejny zawodowy sukces po zwycięstwie nad Petrą Castkovą w lutym tego roku. Będzie to jej 6 zawodowa walka.

W dwóch walkach wieczoru zobaczymy Dawida Kasperskiego i Wojciecha Kosowskiego. Obaj zawodnicy zmierzą się w pojedynkach o pasy PZKB.

Nieznane jest jeszcze nazwisko przeciwnika Dawida Kasperskiego, który na poprzedniej edycji Fighters Night pokonał na punkty Dimitara Ilieva.

Wojciech Kosowski, który na poprzedniej edycji gali pokonał bardzo efektownie Milana Kovaca, zmierzy się z zawodnikiem z Turcji – Ademem Bozkurtem. Turek jest bardzo doświadczonym, 30 letnim zawodnikiem pochodzącym z miasta Gebze. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w 1992 roku. Od tego czasu wielokrotnie zdobywał tytuły krajowe i międzynarodowe w Mauythai, ale ma tez bardzo duże doświadczenie na zawodowych ringach. Z sukcesów Turka warto wspomnieć efektowne zwycięstwo nad Japończykiem Mutsuyamą podczas gali K-1 w Istambule w 2007 roku. Nagranie tego krótkiego pojedynku zamieszczamy niżej.

Adem Bozkurt vs Kozo Mutsuyama:

[mom_video type=”youtube” id=”cjETmCKIsLo”][gap height=”10″]

Pełna karta walk:

  • -86 kg: Artur Stańczak vs TBA
  • -81 kg: Dawid Świerczyński vs Mateusz Rycerski
  • -91 kg: Patryk Proszek vs Adam Abood Al Hassani
  • -81 kg: Arkadiusz Kaszuba vs Miki Ivanowski
  • -56 kg: Iwona Nieroda vs Oksana Romanova
  • -91 kg: Michał Turyński vs Radovan Kulla

Walka o pas zawodowego mistrza Polski

  • -86 kg: Dawid Kasperski vs TBA

Walka o pas międzynarodowego zawodowego mistrza Polski

  • -75 kg: Wojciech Kosowski vs Adem Bozkurt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*