Królik i Ruta wystąpią na gali Spartan Fight 6 w Płocku – już 17 grudnia

Tym razem Orlen Arena Płock będzie gospodarzem gali Spartan Fight.

To nowoczesny obiekt, który gościł już duże imprezy jak mecze Ligi Mistrzów w piłce ręcznej czy mecze reprezentacji polski w siatkówce. Jak zawsze stawiamy na bardzo mocny fightcard oparty na bardzo dobrych fighterach z Polski,  jak i zza granicy. Zobaczymy m.in. długo oczekiwane starcie Dawida Gralki z Jakubem Wikłaczem, do którego miało dojść już na gali w Krakowie, ale wtedy w ostatniej chwili Dawid wycofał się z pojedynku z powodu choroby, teraz zdrowie dopisuje i nic nie stoi nap przeszkodzie, by Ci zawodnicy stanęli naprzeciw siebie w oktagonie.

Na gali wystąpi także Maciej Surma, który szybko chce się zrehabilitować za porażkę z Jackiem Adamczykiem. Na gali zobaczymy także pojedynki na zasadach K-1, w których zobaczymy Michała Królika w kategorii 63kg, oraz Kamila Rutę w kategorii 81 kg.

W walce wieczoru wystąpi jeden z największych talentów polskiego MMA – Oskar Piechota, który zmierzy się z Grekiem Nikosem Sokolisem. Dla Piechoty będzie to powrót do oktagonu po niemal dwóch latach przerwy spowodowanej kontuzją. W tym czasie Oskar odnosił ogromne sukcesy w zawodach grapplingowych.

Jego rywal już dwukrotnie miał okazję walczyć w Polsce, pokonując Antoniego Chmielewskiego oraz przegrywając po zacietym boju z Marcinem Naruszczką. Walka wieczoru zapowiada się więc wyśmienicie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*