Lista zawodników biorących udział w Pucharze Świata WAKO na Węgrzech

0
304

Przedstawiamy listę zawodników z Polski, którzy wezmą udział w rozgrywanym na Węgrzech Pucharze Świata WAKO. W czwartek 12.05 odbędzie się oficjalne ważenie, a same walki będą trwały aż do 15 maja. Liczymy na tradycyjny worek medali naszej drużyny.

Lp. Nazwisko Imię Formuła Kategoria Wagowa Kategoria wiekowa
1 Bałanda Kamila LK -70 senior
2 Benben Michał K-1 SEN 67 senior
3 Bernatowicz Krystian K-1 SEN 57 senior
4 Bieć Paulina K-1 SEN plus 70kg K-1 SEN
5 Czerwińska Emilia FC 65 senior
6 Dajwłowski Kamil FC 71 senior
7 Derleta Bartłomiej FC 60 senior
8 Domińczak Maciej K-1 trener Trener
9 Durma Adrian LC, KL 74 senior
10 Dymus Małgorzata K-1 56 kg Senior
11 Dziedzic Karolina FC -70 senior
12 Frątczak Kacper FC 86 senior
13 Garbaczewski Andrzej LK trener Trener
14 Godzina Dorota FC 56 senior
15 Herzberg Mikołaj PF, LC -79 junior
16 Kacieja Przemysław K1-SEN -60 Senior
17 Kaczmarczyk Łukasz LK -71 kg Senior
18 Karcz Rafał PF, LC -57 senior
19 Kasperski Dawid K1 rules -86kg Senior
20 Kaszuba Arkadiusz K1 81kg senior
21 Kazimierczak Robert K-1 rodzic Rodzic
22 kierowca kierowca kierowca kierowca kierowca
23 kierowca kierowca kierowca kierowca kierowca
24 Kopaniszyn Mikołaj K-1 63,5 junior starszy
25 Kopaniszyn Daniel K-1 rodzic Rodzic
26 Kopaniszyn Dawid K-1 rodzic Rodzic
27 Kostka Witold LK trener Trener
28 Królik Michał K1 63,5 senior
29 Kubiszyn Mateusz FC 86 senior
30 Lach Mariusz K-1 60 senior
31 Laskowski Radosław FC trener Trener
32 Laskowski Oliwer PF x2 69, plus 69 kadet starszy
33 Lodzik Jan LK 63.5 Senior
34 Mamulski Tomasz K-1 SEN trener Trener
35 Mardyła Grzegorz K-1 SEN 71 senior
36 Mośko Karolina FC -48 senior
37 Nikołajczuk Natalia k-1 70 kg senior
38 Paczuski Radosław LK -81 senior
39 Piasecka Aleksandra K-1 -65 senior
40 Pluta Mateusz K-1 -91 Senior
41 Pokusa Jakub FC 67 senior
42 Pomieciński Michał FC 60 senior
43 Rokaszewicz Grzegorz K-1 71 junior starszy
44 Ronkiewicz Michał K1 -75 Senior
45 Sagan Patryk K-1 63,5 senior
46 Siegoczyński Piotr PF SEN trener Trener
47 Skrzypek Tomasz K-1 SEN trener Trener
48 Sójkowski Kamil LK 75 kg senior
49 Stark Filip PFx2 69, plus 69 kadet starszy
50 Stenka Paulina PF, LC 65 kadet starszy
51 Stępniewski Paweł K-1 57 senior
52 STRYKOWSKI PAWEŁ FC, LC -91 SENIOR
53 Waliczek Marta K-1 SEN 60 Senior
54 Walkiewicz Joanna LK 48kg seniorka
55 Wydro Łukasz FC 57 senior
56 Kozera Anna K-1 -52 Senior
57 Domińczak Oliwer K-1

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*