W najbliższy weekend we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Polski K-1. W czwartek odbędzie oficjalna waga i weryfikacja zgłoszonych zawodników. Na tą chwilę zostało zgłoszonych 236 zawodników i zawodniczek z 58 klubów, w tym 99 zawodników kategorii senior oraz 26 zawodniczek.

Pełną listę zgłoszeń seniorów znajdziecie poniżej:

Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 7
  • Grzegorz Ciosek   (KO GYM Świebodzice)
  • Arkadiusz Wrzosek   (Fighter Wrocław)
  • Michał Turyński   (Fighter Wrocław)
  • Artur Bizewski   (Agoga Gym Lębork)
  • Maciej Bobrowski   (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  • Michał Bławdziewicz   (Palestra Warszawa)
  • Krzysztof Kowalski   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 6
  • Bartosz Pilarski   (KS Czerwony SMOK Poznań)
  • Kamil Kadzidłowski   (Fighter Wrocław)
  • Marcin Bachórz   (Fighter Wrocław)
  • Jarosław Zawodni   (KO GYM Świebodzice)
  • Rafał Gąszczak   (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  • Mateusz Pluta   (UKS Puncher Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 9
  • Jacek Felisiak   (KS Czerwony SMOK Poznań)
  • Szymon Skrabucha   (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  • Radosław Rydzewski   (Fighter Wrocław)
  • Michał Mazurkiewicz   (Fighter Wrocław)
  • Maksymilian Bratkowicz   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Łukasz Flis   (KSW Sokół Jarosław)
  • Przemysław Ziemnicki   (KT Legia Warszawa)
  • Adrian Pacak   (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  • Dawid Kasperski   (UKS Puncher Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 13
  • Robert Paniączyk   (KS Czerwony SMOK Poznań)
  • Michał Kosman   (Fighter Wrocław)
  • Patryk Sajewicz   (Fighter Wrocław)
  • Piotr Rzyman   (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  • Tomasz Makowski   (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  • Bartłomiej Wycech   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Damian Waluch   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Mateusz Rycerski   (Victoria Szydłowiec)
  • Piotr Kowalski   (Victoria Szydłowiec)
  • Bartosz Dołbień   (Palestra Warszawa)
  • Arkadiusz Kaszuba   (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  • Damian Bielecki   (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  • Kamil Ruta   (MKS Wicher Kobyłka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 11
  • Patryk Kocaj   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Bartek Domalik   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Jakub Kozera   (Scorpion Krępice)
  • Mateusz Kasza   (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  • Marcin Mazurkiewicz   (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27 Nowy Sącz)
  • Michał Ronkiewicz   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Daniel Kolasiński   (Palestra Warszawa)
  • Adam Haraf   (MLKS Spider Złotów)
  • Patryk Goljasz   (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  • Piotr Sokół   (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  • Daniel Dajcz   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 14
  • Adam Piastowski   (KS FUX Zabrze)
  • Bartłomiej Kozłowski   (Fighter Wrocław)
  • Marcin Kret   (UKS Puncher Wrocław)
  • Mateusz Piasecki   (UKS Puncher Wrocław)
  • Artur Gałecki   (KO GYM Świebodzice)
  • Adam Gielata   (UKS Puncher Wrocław)
  • Maciej Drajer   (MLKS Spider Złotów)
  • Piotr Trześniewski-Tryc   (Palestra Warszawa)
  • Piotr Szloser   (Palestra Warszawa)
  • Piotr Biały   (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  • Grzegorz Mardyła   (Power House Skawina)
  • Patryk Radoń   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Krzysztof Kubaczka   (Legion Głogów)
  • Jacek Rzepecki   (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 17
  • Fabio Di-Lalla   (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  • Adrian Mazurek   (Fighter Wrocław)
  • Paweł Józefowicz   (Fighter Wrocław)
  • Bartłomiej Kuźniar   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Dorian Dziuba   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Konrad Bugara   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Adrian Krauzowicz   (UKS Puncher Wrocław)
  • Wojciech Kazieczko   (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  • Michał Polak   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Kamil Dychała   (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
  • Gevorg Vardanyan   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  • Mariusz Just   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  • Michał Benben   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Filip Benben   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Kamil Rościński   (Samuraj Sanok)
  • Jan Lodzik   (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  • Kamil Szłapka   (Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 9
  • Maciej Zawadzki   (Fighter Wrocław)
  • Przemysław Kacieja   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Damian Ogonowski   (UKS Puncher Wrocław)
  • Krzysztof Matuszkiewicz   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Tomasz Przekurat   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Szymon Samorajczyk   (Palestra Warszawa)
  • Rafał Niestrzęba   (KO GYM Świebodzice)
  • Aleksander Kalicki   (AZS Politechnika Warszawska)
  • Patryk Sagan   (Legion Głogów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
  • Norbert Piotrowski   (Fighter Wrocław)
  • Krzysztof Olszewski   (Palestra Warszawa)
  • Michał Królik   (Paco Team Katowice)
  • Mariusz Lach   (Legion Głogów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 7
  • Krystian Bernatowicz   (Fighter Wrocław)
  • Kamil Kasowski   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Michał Marszał   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Arkadiusz Osienienko   (KO GYM Świebodzice)
  • Łukasz Łoboda   (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  • Paweł Stępniewski   (Palestra Warszawa)
  • Mariusz Przewłocki   (SSW Husarz Stanisławów Drugi)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Arkadiusz Osienienko   (KO GYM Świebodzice)
  • Rafał Krasuski   (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Paulina Bieć   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Kamila Gębska   (KS Gym Fight Wrocław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 5
  • Natalia Nikołajczuk   (Fighter Wrocław)
  • Katarzyna Czerwińska   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Emilia Krupczak   (KT Legia Warszawa)
  • Weronika Rogala   (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  • Dominika Gęborek   (Power House Skawina)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Izabela Dziopa   (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  • Róża Gumienna   (UKS Puncher Wrocław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
  • Agnieszka Wróbel   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Katarzyna Posiadała   (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  • Joanna Socha   (Palestra Warszawa)
  • Marta Gusztab   (Legion Głogów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 7
  • Joanna Różańska   (X Fight Piaseczno)
  • Małgorzata Dymus   (UKS Puncher Wrocław)
  • Patrycja Krawczyk   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Anna Cora   (Paco Team Katowice)
  • Judyta Niepogoda   (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  • Paulina Saczuk   (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  • Aneta Kopeć   (Samuraj Sanok)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
  • Anna Kozera   (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  • Monika Bohn   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Natalia Leciejewska   (Legion Głogów)
  • Patrycja Pamuła   (Palestra Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Ewa Boś   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Patrycja Kamińska   (Legion Głogów)

Źródło: http://pzkickboxing.pl/soi/zawodnicy/77

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*