Lista zawodników zgłoszonych na udziału w Pucharze Polski Low Kick w Jarosławiu

Statystyki zgłoszeń

Liczba zgłoszonych klubów: 33
Liczba zawodników w formule low-kick – 96

Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
  • Tomasz Klimiuk   (Human Białystok)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 5
  • Sylwester Izenberg   (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  • Paweł Michalak   (Husaria Drutex Słupsk)
  • Michał Mazurkiewicz   (Fighter Wrocław)
  • Kamil Kadzidłowski   (Fighter Wrocław)
  • Adam Abood Al Hassani   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 3
  • Maksymilian Bratkowicz   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Piotr Rogosz   (Scorpion Krępice)
  • Daniel Lechowicz   (Scorpion Krępice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 7
  • Krzysztof Jakubiak   (Fighter Wrocław)
  • Piotr Rzyman   (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  • Tobiasz Kubiszyn   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  • Krystian Rawski   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  • Dawid Kaczyński   (Human Białystok)
  • Przemysław Binienda   (KS POLONIA 1912 Leszno)
  • Witold Lisek   (AKS NIWKA Sosnowiec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 7
  • Alan Biały   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  • Rafał Kosiarski   (Power House Skawina)
  • Mateusz Kasza   (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  • Przemysław Chyziński   (AKS NIWKA Sosnowiec)
  • Konrad Horodecki   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  • Patryk Kocaj   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Bartek Domalik   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 9
  • Marcel Parysek   (KT Legia Warszawa)
  • Piotr Święch   (KO Team Otwock)
  • Patryk Radoń   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Adrian Justyński   (UKS Puncher Wrocław)
  • Mateusz Piasecki   (UKS Puncher Wrocław)
  • Grzegorz Mardyła   (Power House Skawina)
  • Filip Bienias   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Karol Sadłocha   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Filip Benben   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 10
  • Bartłomiej Salak   (KT Legia Warszawa)
  • Paweł Komadowski   (KS OYAMA Rzeszów)
  • Artur Krzysztofiak   (Fighter Wrocław)
  • Paweł Józefowicz   (Fighter Wrocław)
  • Michał Polak   (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  • Bartłomiej Kuźniar   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Łukasz Wronowski   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  • Artur Baradyn   (Human Białystok)
  • Paweł Ostój   (UKS Puncher Wrocław)
  • Artur Dylewski   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
  • Przemysław Kacieja   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Krystian Bernatowicz   (Fighter Wrocław)
  • Dominik Tomica   (Paco Team Katowice)
  • Mariusz Przewłocki   (Akademia Puncher Nadarzyn)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Cezary Osieł   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  • Arkadiusz Osienienko   (KO GYM Świebodzice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Natalia Mikołajczuk   (Fighter Wrocław)
  • Dominika Gęborek   (Power House Skawina)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
  • Magdalena Frankowicz   (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  • Justyna Skoczek   (KO Team Otwock)
  • Agnieszka Wróbel   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Klara Kleczkowska   (KT Legia Warszawa)
  • Justyna Skoczek   (KO Team Otwock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 3
  • Ewa Boś   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Natalia Małachowicz   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Beata Zięba   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 3
  • Mateusz Adamczyk   (Paco Team Katowice)
  • Wojtek Kielusiak   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Szymon Szlak   (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 5
  • Michał Jarząbek   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Dawid Surmiak   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  • Mateusz Glembin   (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  • Michał Behounek   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Dominik Głaś   (Rzeszowski Klub Sportów Walki Rzeszów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Aleksander Stankiewicz   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
  • Adam Hirko   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Adam Wójcicki   (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola Warszawa)
  • Paweł Mielnicki   (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Kamil Braszka   (Scorpion Krępice)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 4
  • Mateusz Brusiło   (Fighter Wrocław)
  • Adrian Plewa   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team Nowy Targ)
  • Radosław Rybka   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Przemysław Zygarlicki   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Mateusz Pietrucha   (KO Team Otwock)
  • Damian Ogonowski   (UKS Puncher Wrocław)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Robert Soboń   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Sandra Kulpa   (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Sylwia Lewandowska   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +81kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Michał Adamek   (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Jakub Dądela   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Bartosz Dądela   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
  • Krzysztof Giera   (MKS Wicher Kobyłka)
  • Jan Ważny   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
  • Mateusz Jakubowski   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Jacek Dawid   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Dawid Barczak   (Center Team Odolanów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Maciej Ważny   (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Klaudiusz Cieplok   (Paco Team Katowice)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Mikołaj Mańka   (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Piotr Stępień   (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Paulina Radzimierska   (KT Legia Warszawa)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
  • Ala Stasiak   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
  • Magdalena Niemyjska   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Katarzyna Świzdor   (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 96

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*