Lodzik, Dudek i Paczuski w meczu Polska vs Białoruś – karta walk gali DSF Kickboxing Challenge 6

Gala odbędzie się 12 grudnia w podwarszawskich Ząbkach. Jest to wydarzenie zamykające dla organizacji jednocześnie bardzo udany i bardzo pechowy rok 2015. Udany bo z gali na galę DSF wypełniała coraz większe areny, a pechowy bo dwie gale planowane na jesień i zimę zostały odwołane (z powodu wycofania się sponsora).

Mimo problemów organizacja postanowiła przygotować jeszcze jedno wydarzenie na grudzień, wracając do miejsca w którym wszystko się zaczęło – do Ząbek.

Karta walk prezentuje się świetnie, a najważniejsze że zobaczymy w ringu wszystkich członków DSF Kickboxing Team. Jak zwykle dobre zestawienia zaprezentowano w ramach walk towarzyszących międzypaństwowemu starciu Polski i Białorusi. Kamil Szłpaka zmierzy się z Pawłem Nowakowskim z Palestry, a Sebastian Słoń z Patrykiem Kuryłkiem. Trzecią pro-am będzie pojedynek Karola Sadłocha z Piotrem Szloserem.

W czterech walkach dodatkowych będziemy mieli na pewno dwa rewanże. Tomasz Klimiuk po drugi na zawodowym ringu zmierzy się z Wojciechem Stawickim. Jeśli liczyć walki amatorskie będzie to ich trzeci spotkanie w ringu. Jak na razie dwa razy lepszy był podopieczny Krzysztofa Humeńczyka z Białegostoku.  Jakub Bartnik z Sebastianem Żukowskim po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą na drugiej gali organizacji DSF. Żukowski zwyciężył wtedy na punkty.

Nieznane jest jeszcze nazwisko przeciwnika Łukasza Wichowskiego. Będzie to jedyna podczas gali walka na zasadach Full Contact.

Dorota Godzina, aktualna mistrzyni organizacji DSF w tzw Extra Fight zmierzy się z Justyną Skoczek z KO Team Otwock. Godzina jest zdecydowana faworytką tej walki i zwycięstwo nad utalentowaną ale dopiero zaczynająca swoją przygodę z kickboxingiem Justyną Skoczek nie przyczyni się raczej do rozwoju podopiecznej Piotra Siegoczyńskiego. Panie spotkały się niedawno na amatorskiej rywalizacji podczas Pucharu Polski Kick Light gdzie Godzina wygrała bardzo pewnie. Dla zawodniczki z Otwocka będzie to pierwsza zawodowa walka.

Mecz Polska vs Białoruś to trzy walki,  w których wezmą udział Jan Lodzik, Rafał Dudek i Radosław Paczuski. Radkowi przypadła przy okazji walka wieczoru, w której zmierzy się z trenującym pod okiem świetnego białoruskiego trenera Sergeia Ivanovicza (Chinuk Gym) Karemam Tumasianem. Pojedynek Paczuski vs Tumasian słusznie ogłoszono walką wieczoru ale nie mniejszych emocji spodziewamy się w walkach Janka Lodzika czy bardzo doświadczonego Rafała Dudka. Zmierza się oni odpowiednio z Maximem Pietkievicem i Andreiem Xaminokiem.

Walki rankingowe Pro-Am :

  • K-1 67 kg Kamil Szłapka (TS Our Team Poznań) vs Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
  • K-1 57 kg Sebastian Słoń (SKKB Kielce) vs Patryk Kuryłek  (Wicher Kobyłka)
  • K-1 70 kg Karol Sadłocha (SKKB Kielce) vs  Piotr Szloser  (Palestra Warszawa)

Walki PRO:

 

  • K-1 81 kg Jakub Bartnik  ( X Fight Piaseczno)  vs  Mateusz Żukowski  (Alliance Team Pisz)
  • K-1 + 91 kg Tomasz Klimiuk DSF Kickboxing Team ( Human Białystok) vs Wojciech Stawicki (Spartakus Świdwin)
  • FC 81 kg Łukasz Wichowski DSF Kickboxing Team  (X Fight) vs TBA

EXTRA FIGHT :

  • K-1 56 kg Dorota Godzina DSF Kickboxing Challenge (X Fight)  vs Justyna Skoczek (KO Team Otwock)

Mecz Polska – Białoruś :

  • K-1 63,5 kg Jan Lodzik  DSF Kickboxing Team  (Tajfun Legionowo) vs  Maxim Pietkievic Białoruś
  • K-1 70 kg Rafał Dudek DSF Kickboxing Team (Fight House 27)  vs Andrej Xaminok  Białoruś

Main Event –  3 walka meczu Polska Białoruś

  • K-1 81 kg Radosław Paczuski  DSF Kickboxing Team ( Uniq Fight Club) vs Karen Tumasian Białoruś

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*