Łukasz “Boom Boom” Pławecki vs Pavol Garaj 29 sierpnia na gali w Kieżmarku

Łukasz Pławecki, trener i zawodnik klubu Halny Nowy Sącz, już niedługo będzie miał okazję odbudować się po ostatniej porażce. 28 sierpnia w słowackim Kieżmarku, na gali Fight Night Knockout Kieżmark, zmierzy się z bardzo silnym Pavolem Garajem.

Łukasz Pławecki stoczył do tej pory 20 walk zawodowych. Do porażki z Superbonem z maja tego roku na gali Kunlun Fight zanotował pięć zwycięstw z rzędu, z czego 3 przez KO. Ogólny rekord zawodnika z Nowego Sącza to 12-8 (5 KO). Łukasz jest między innymi Zawodowym Mistrzem Polski K-1 w Low Kick oraz wielokrotnym mistrzem Polski w tych formułach.

Jest tak jak lubię – film dokumentalny o Łukaszu “Boom Boom” Pławeckim

Słowak stoczył w swojej zawodowej karierze niemal 20 walk z czego tylko dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala. Trenujący pod okiem Lukasa Body zawodnik walczył między innymi z Łukaszem Rambalskim (nagranie walki poniżej), którego pokonał i zdobył pas mistrza świata organizacji BMAF. Ostatnią porażkę słowacki zawodnik zanotował w kwietniu tego roku, kiedy przegrał na punkty z Jakubem Gazdikem. Walka odbyła się w ramach karty wstępnej gali Enfusion Zilina. Pavol startuje także w zawodowym boksie ale nie idzie mu w tej dyscyplinie tak dobrze jak w kickboxing. Jego aktualny rekord pięściarski to 3-13.

Walka odbędzie się w kategorii – 76 kg. Biorąc pod uwagę wzrost zawodników (Pławecki 172 cm, Garaj 176 cm) możemy spodziewać się walki obfitującej w mocne wymiany w półdystansie.

Poza Łukaszem Pławeckim na gali wystąpią także dwaj inni zawodnicy klubu Halny Nowy Sącz. W ringu zobaczymy młodego (urodzony w 1995 roku) Bartosza Zająca, który stoczy swoją 6 zawodową walkę oraz Przemysława Pawlaka, dla którego występ na Słowacji będzie zawodowym debiutem.

Łukasz Rambalski vs Pavol Garaj:

[mom_video type=”youtube” id=”u26DRNaz5_I”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*