Łukasz Jarosz wraca na ring! Walka z Michałem Wlazło na Narodowej Gali Marcina Najmana – już 25 maja w Warszawie

Łukasz Jarosz, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników polskiego K-1 w historii wraca na zawodowy ring. Pochodzący z Rabki Zdrój zawodnik wystąpi na Narodowej Gali Bosku organizowanej przez Marcina Najmana.

Łukasz Jarosz jest dwukrotnym Mistrzem Świata ISKA. Swoje tytuły zdobywał w 2006 i 2007 pokonując Ismaela Yesila z Turcji oraz Senada Hadzica. Jest także zwycięzcą turnieju wagi ciężkiej, w którym pokonał między innymi Marcina Różalskiego. Jarosz jest też mistrzem Europy i Świata w Low Kicku federacji WAKO. Na jedne z gal Maxxx Fight w Warszawie pokonał też walczącego obecnie w KSW Łukasza Jurkowskiego.

Michał Wlazło od dłuższego czasu występuje w MMA, ale jego bazowym sportem jest kickboxing. W MMA pokonał między innymi Aalaxandru Lungu, a w kickboxingu mogliśmy go oglądać na gali King of Kings w Gdańsku, która odbyła się w 2014 roku. 

Walka Łukasz Jarosz vs Michał Wlazło będzie kolejnym pojedynkiem w K-1 na Narodowej Gali Boksu. W ringu spotkają się także Tomasz Sarara i Tomas Mozny, a stawką tej walki będzie pas mistrzowski WKN. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*