Łukasz Pławecki vs Iilian Porcireanu w walce o pas mistrzowski Celtic Gladiator – już 4 listopada w Nowym Sączu

Źródło: informacja prasowa

Łukasz “Boom Boom” Pławecki (18W-13L-1D), który niedawno, zdobył tytuł Mistrza Świata organizacji IPCC, stanie przed wywalczenia tytułu Mistrza Świata K1 Celtic Gladiator. Łukasz to bardzo doświadczony zawodnik, ma za sobą bogatą karierę amatorską, od 2004 – 2013 roku. 126 walk amatorskich, tytuły Mistrza Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów, a w 2009 roku II miejsce Pucharu Świata K1. Na profesjonalnej ścieżce stoczył 32 pojedynki a największe sukcesy to: 2013 Międzynarodowe Zawodowe Mistrzostwo Polski K-1, 2013 Zawodowy Mistrz Polski w Kickboxingu Low Kick, 2014 Międzynarodowe Zawodowe Mistrzostwo Polski Kickboxing Low Kick, 2016 Mistrz Świata WKN w Kickboxingu, Mistrz Świata IPCC.

Pławecki na Celtic Gladiator 15, będzie bohaterem jednej z walk wieczoru, której stawką jest Mistrzostwo Świata K1 Celtic Gladiator, a jego przeciwnikiem będzie Włoch, Iilian Porcireanu (12-1). Iilian reprezentuje klub Black Dragons, jego trenerami są Matteo Romagndi i Mario Zanotii, zaczynał od karate. W swoim dorobku ma tytuł Mistrza Włoch w K1, trenuje od kiedy skończył 11 lat, dysponuje bardzo mocnymi kopnięciami, nie bez powodu jego najlepszą techniką jest “high kick”. Ta walka jest dla niego kolejnym doświadczeniem na przyszłość i oczywiście szansą wywalczenia tytułu. Ulubionym zawodnikiem Porcireanu, jest fenomenalny Vasyl Łomaczenko, poza sportem studiuje, a do hobby zalicza jazdę na rowerze.

Czy “Boom Boom” zdobędzie kolejny tytuł w tak ekspresowym tempie i “poniesie” kibiców?? A może to Iilian, zabierze tytuł do Włoch?? 4 listopad hala MOSiR-u odpowie nam na te pytania. Zapraszamy
Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*