Łukasz Pławecki vs Vladislav Tuinov na gali W5 – 5 grudnia we Wiedniu

plawecki

Łukasz “Boom Boom” Pławecki wystąpi na najbliższej gali rosyjskiej organizacji W5, która odbędzie się 5 grudnia we Wiedniu.

12314699_1657702541174309_4097913897199747466_o (1)

Łukasz zmierzy się z Vladem Tuinovem powracając po dwóch porażkach z rzędu. W maju na gali Kunlun Fight na Słowacji musiał uznać wyższość Taja Superbona (Nagranie walki znajdziecie tu), a następnie w Keżmarku przegrał z Pavolem Garajem. Obie walki Polak przegrał przez decyzję sędziów, a w pojedynku z Superbonem dodatkowo doznał złamania nosa.

Pierwotnie rywalem Tuinova miał być pochodzący z Albanii Besnik Limani ale wycofał się z walki. Wybór Pławeckiego jako następnego rywala dla Tuinova tak tłumaczy Sergey Chepinoga, prezydent organizacji W5:

[quote]Ten zawodnik (Pławecki =-przyp. red.) jest bardzo doświadczony, posiada wysokie umiejętności walki i ma czym uderzyć. Pławecki lubi tworzyć presję w ringu i potrafi walczyć na różnych dystansach. Mogę powiedzieć tylko jedną rzecz do Vlada: Jeśli chcesz być najlepszy – musisz zwyciężać z najsilniejszymi zawodnikami. [/quote]

Vlad Tuinov to zaledwie 18-latek ale w jego przypadku śmiało można o największym obecnie talencie w zawodowym kickboxingu na świecie. Stoczył 18 zawodowych pojedynków i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Stało się to na gali Kunlun Fight w Chinach 31 października gdzie niejednogłośnie przegrał z Jiaiem Aoqi. Niżej umieściliśmy ciekawy materiał wideo od W5 “Jeden dzień z życia Tuinova”.

Trener Tuinova – Andrey Chadin – tak wypowiada się o nadchodzącej walce:

[quote]Polak to świetny i silny zawodnik ale już ustaliliśmy taktykę na walkę z nim. Jak to mówi Vlad “zasypiemy go gradem ciężkich bomb”. Moim zadaniem jako trenera jest pokazanie publiczności nowego Vlada, spróbować nowego stylu walki, bardziej agresywnego i dynamicznego. Analizując wycofanie się z walki Limaniego myślę, że po prostu nie chciał przegrać na swojej ziemi, przed swoją publicznością. Tak to rozumiem.[/quote]

Gala odbędzie się 5 grudnia i będzie transmitowana na stronie http://w5kick.com/

 

1 KOMENTARZ

 1. http://www.subito.it/ville-singole-e-a-schiera/stupenda-villa-singola-con-2-bilocali-verona-168194172.htm?last=1&spoint=ar
  A Villafranca di Verona e in vendita una stupenda villa singola con mq 3000 di terreno, mq della villetta 320 e finiture di alto pregio tra cui: riscaldamento a pavimento, impianto fotovoltaico ad alta efficienza, impianto climatizzazione, impianto allarme e videosorveglianza, serramenti di altissima qualita’ con tende veneziane incassate nel vetro, idromassaggio, due caminetti, pompa di calore.
  La villa e cosi costruita:
  P.Terra: salone, soggiorno, cucina abitabile, due bagni, 3 camere da letto.
  P.Interrato: in ampia e curata taverna, un locale studio, ripostiglio, cantina, sala bigliardo, bagno, lavanderia.
  P.Primo: due (bi locali) appartamenti con entrate indipendenti. Cosi composti: salotto con cucina, camera matrimoniale, bagno e balcone.
  La villetta, inoltre, comprende: un terrazzo coperto con riscaldamento a pavimento con un eventuale chiusura con vetrata ed ampliamento metratura casa.
  Completano la proprieta: posti auto coperti e scoperti. La villa e completamente recintata.
  Acquistando la villetta avete la possibilita di coprire completamente, se fosse necessario, il mutuo( che eventualmente stipulerete) del intera villa affittando i due bi locali situati al primo piano.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*